Marta Gałuszewska zmysłowa i urocza jak nigdy wcześniej!

Marta Gałuszewska zmysłowa i urocza jak nigdy wcześniej!
fot. materiały prasowe

Marta Gałuszewska zaprezentowała nowy projekt o nazwie MVRT (czyt. MART). Charyzmatyczna wokalistka powraca z zupełnie nowym, świeżym materiałem muzycznym! Posłuchajcie singla

Marta Gałuszewska, która dała się poznać szerszej publiczności za sprawą programu “The Voice of Poland” wraca na rynek z nowym projektem. Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich dwóch lat piosenkarka wydała kilka hitowych singli, zdobyła platynowe wyróżnienie za debiutancki singiel „Nie mów mi nie”, nagrała EP „Reasons” i współpracowała z przeróżnymi artystami polskiej sceny muzycznej.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: The Voice Kids: Polska wokalistka o hiszpańskich korzeniach, Carla Fernandes zachwyca singlem…

Teraz Marta Gałuszewska postanowiła pokazać swoje nowe, muzyczne „ja”, pokazując w jakiej muzyce czuje się najlepiej i co jej w duszy gra. A nie jest to już zwykły, klasyczny pop. MVRT to projekt pełen energii i klimatów dance/house. Jak sama mówi:

Przez ostatnie dwa lata miałam okazję uczestniczyć w wielu sesjach nagraniowych i pracować nad muzyką z ludźmi z całego świata. MVRT to projekt przedstawiający to, czego się o sobie nauczyłam w tym czasie, pozwalający zajrzeć odbiorcy, co się dzieje w moim sercu i głowie – tłumaczy Marta Gałuszewska.

To też delikatny odskok od Marty Gałuszewskiej, która, chociaż jest nieodłącznym elementem mnie, musiała dorosnąć muzycznie do tego, jaki przekaz chce za sobą zostawić. MVRT ma pokazać, że różnorodność może być zamierzona, ale też udowodnić, że polscy wokaliści również mają szansę na światowej scenie mainstreamowej / EDM – dodaje Marta Gałuszewska.

Warto podkreślić – projekt MVRT powstał już w zeszłym roku, wokalistka miała okazję współpracować z kultową wytwórnią Spinnin’ Records oraz jej Artystami takimi jak BLR czy Tungevaag i The Second Level. Wszystkie utwory powstałe w ramach projekt MVRT zostały zauważone i docenione za granicą, teraz czas zaprezentować nowy materiał na polskiej scenie muzycznej.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor jest zakochana? Gwiazda The Voice Kids ujawniła prawdę

Rooftop
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!