Machine Gun Kelly znów zaskakuje wiernych fanów!

Machine Gun Kelly znów zaskakuje wiernych fanów!
fot. materiały prasowe

Machine Gun Kelly wydał właśnie swój najnowszy singiel zatytułowany „Bloody Valentine” w wersji akustycznej. Do kawałka powstał również nowy klip, który zobaczyć możecie poniżej na MUZOTAKT.pl.

W najnowszym klipie do piosenki “Bloody Valentine”, wspólnie z Machine Gun Kelly siedzącym na motorze, możemy podziwiać zachwycające widoki. Przypominamy, że „Bloody Valentine” w oryginalnej wersji zdobyło ponad 50 mln streamów na całym świecie i trafiło na szczyt Billboard Rock Digital Song Sales Chart oraz 3. miejsce Billboard Hot Rock Songs Chart. Klip do utworu, z udziałem Megan Fox zrobił ogromną furorę w sieci. Łącznie obejrzano go ponad 19 mln razy w cztery tygodnie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

W ciągu ostatnich dwóch tygodni MGK uczestniczył w protestach w Los Angeles, jak również połączył siły z Travisem Barkerem, by nagrać cover „Killing In The Name” Rage Against The Machine. Artysta pojawił się także w „The Late Late Show with James Corden”, gdzie zaprezentował „Bloody Valentine”.

Machine Gun Kelly w ciężkich czasach nie zapomina o swoim rodzinnym mieście – muzyk przekazał ponad 40 tys. posiłków na rzecz Greater Cleveland Food Bank oraz kupił tysiące obiadów dla mieszkańców Cleveland w kilkunastu restauracjach w ramach akcji „Machine Gun Kelly Feeds the City”. W trakcie kwarantanny artysta prezentował serię coverów (m.in. „Love On The Brain” Rihanny), które łącznie zgromadziły ponad 100 mln wyświetleń na YouTube.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Adam Kubera z The Voice Kids spędził 10 godzin w lodowatej wodzie!

Zobacz wideo do akustycznej wersji utworu poniżej:

Bloody Valentine
Bonson jak Machine Gun Kelly! Sprawdź „Złap mnie”
fot. materiały prasowe
Machine Gun Kelly
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie