MUZOTAKTNEWSYMuzykaMichał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?
M

REKLAMA
REKLAMA

Lider Ich Troje, Michał Wiśniewski zapowiada nowy album solowy, zatytułowany „Się ściemnia”. O szczegółach przeczytacie na MUZOTAKT.pl.

Michał Wiśniewski stworzył concept album z legendarnych polskich piosenek. Znane przeboje lat 70., 80. i 90. ułożone zostały według swoistego klucza, którym jest podróż po ciemnej stronie życia. Znajdą się na nim nowe interpretacje wielkich przebojów polskiego rocka lat 70., 80. i 90. w wykonaniu wokalisty. Płytę promuje singiel „Skóra” z repertuaru Aya RL.

Płytę „Się ściemnia” zapowiada utwór „Skóra” z repertuaru grupy Aya RL. Premiera singla miała miejsce 22 czerwca na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia. Oryginalna wersja piosenki pochodzi z 1984 roku, przez trzy tygodnie pozostawała na pierwszym miejscu listy przebojów Trójki.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Selena Gomez i Niall Horan razem? Ten komentarz zwala z nóg!

„Się ściemnia” – nowy album Michała Wiśniewskiego

Oprócz hitu Aya RL na albumie „Się ściemnia” Michała Wiśniewskiego usłyszymy nowe wersje utworów takich wykonawców, jak Maanam, Republika, Breakout, Klaus Mitffoch, Chłopcy z Placu Broni, T.Love, Zbigniew Hołdys i Myslovitz. Piosenki różnych artystów łączą się tekstowo w koncept, którego motywem przewodnim jest przemoc.

Za aranżacje utworów odpowiada Jacek Wąsowski, na co dzień gitarzysta zespołów Elektryczne Gitary i Dylan.pl. Producentami muzycznymi projektu są Grzegorz Brzozowicz i Jacek Wąsowski. Album „Się ściemnia” ukaże się nakładem T1-Teraz jesienią 2020.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA