The Voice Kids: AniKa Dąbrowska w poruszającym kawałku “Nawet Jeśli Jutra Nie Ma”

The Voice Kids: AniKa Dąbrowska w poruszającym kawałku
fot. Dawid Ziemba

Kilka dni temu zwyciężczyni drugiej edycji programu „The Voice Kids” wydała swój pierwszy solowy album. Na debiutancki krążek AniKa Dąbrowska przygotowała 11 piosenek. Dziś w sieci ukazał się nowy teledysk do singla zatytułowanego “Nawet Jeśli Jutra Nie Ma”.

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids rozwija swoje skrzydła. 26 czerwca br. na rynku muzycznym ukazała się jej debiutancka płyta pt. „Afirmacja”. Młoda piosenkarka nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel, tym razem jest to kawałek zatytułowany “Nawet Jeśli Jutra Nie Ma”.

Poruszająca i klimatyczna ballada zachwyciła już fanów. Wielbiciele gwiazdy z The Voice Kids nie kryją zachwytu: „Jezu ale ty masz talent. W przyszłości chciałabym śpiewać tak jak ty”, „Gratulacje Anika, wielkie brawa za odwagę i do dotarcia pierwszej mety w swojej drodze do marzeń ♥️♥️”, „Mega. Trzymaj tak dalej. Jesteś najlepsza”, „Jaki cudowny teledysk i piosenka!! ❤️😱 Kocham AniKę jest najlepszą piosenkarką nw ziemii!! ❤️❤️”, „Cudo❤❤ Mogłabyś z tą piosenką wystartować na JESC 2020❤❤”, „Cudownie. ❤ Masz piękny głos, jesteś śliczna i niezwykle utalentowana. Życzę Ci samych sukcesów! :*” – pisali Internauci pod teledyskiem na platformie YouTube.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Natalia Nykiel mocno zaskoczyła fanów miłą niespodzianką country!

O czym śpiewa AniKa Dąbrowska z The Voice Kids?

Piosenka zatytułowana „Nawet jeśli jutra nie ma” opowiada o tym, by dążyć do spełniania marzeń, nie żałować ani chwili i żyć codziennie na 100%.

Nawet jeśli jutra nie ma, nie przestane wierzyć, będę sobą
nawet jeśli jutro mnie zapomnisz, warto było iść tą drogą – śpiewa w refrenie młoda wokalistka.

W teledysku zobaczymy materiały z prywatnego archiwum AniKi Dąbrowskiej – z jej drogi od pierwszych występów na scenach festiwali dziecięcych, aż do wydania debiutanckiego krążka.

Podoba Wam się nowy kawałek zwyciężczyni drugiej edycji programu „The Voice Kids”?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor powraca z kolejnym hitem! „Forever and a Night” powtórzy sukces?

Nawet Jeśli Jutra Nie Ma
AniKa Dąbrowska debiutuje. Na to fani czekali od dawna!
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!