Natalia Szroeder z ukochanym Quebonafide. Nie szczędzili sobie czułości (FOTO)

Natalia Szroeder z ukochanym Quebonafide. Nie szczędzili sobie czułości (FOTO)
fot. instagram.com/natalia_szroeder

Natalia Szroeder i Quebonafide chronią swoją prywatność i rzadko pokazują w mediach społecznościowych, jak wygląda ich relacja. Tym większym zaskoczeniem może być najnowszy intymny kadr, który trafił do sieci.

Natalia Szroeder (25 l.) mocno zaskoczyła fanów publikując na instagramowym profilu wyjątkową fotografię z Kubą Grabowskim (29 l.), występującym pod pseudonimem Quebonafide. Choć raper i piosenkarka są parą od kilkunastu miesięcy, wciąż stronią od mediów i blasku fleszy. Sporadycznie udzielają publicznie jakichkolwiek wypowiedzi na temat swojego związku. Próżno szukać także ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

Natalia Szroeder z Quebonafide na romantycznej fotografii

Tym razem wokalistka znana między innymi z przeboju „Lustra” czy „Powietrze” postanowiła zrobić wyjątek od tej reguły. Była ku temu wyjątkowa okazja. Z okazji urodzin swojego partnera, Natalia Szroeder postanowiła podzielić się w sieci intymną fotografią, na której raper z czułością ją obejmuje i całuje. We wtorek, tj. 7 lipca Quebonafide obchodził swoje 29 urodziny. Fotografię opatrzyła krótkim acz wymownym podpisem.

🎂♥️ – napisała Natalia Szroeder pod zdjęciem na Instagramie.

Wyjątkowy kadr zachwycił nie tylko fanów pary, bowiem w komentarzach pojawiły się entuzjastyczne słowa wielu gwiazd, między innymi Igi Lis, Kayah, Anny Lewandowskiej, Mariny Łuczenko, Pauliny Krupińskiej czy Dawida Kwiatkowskiego.

Jejku jakie piękne to jest ❤️❤️❤️ – skomentowała Ania Karwan.

„Tak wygląda miłość”, „Wszystkiego, co naj dla Was”, „Ale wy do siebie pasujecie”, „Piękni ile szczęścia bije z tego zdjęcia. Szczęścia wariaty”, „100 lat dla Kuby”, „Dużo miłości!”, „Cudowni!”, „Słodziaki ❤️”, „Jakie urocze”, „Piękne” – wtórowali pod postem Internauci.

Czy Wy też uważacie, że Quebonafide i Natalia Szroeder powinni częściej pokazywać się razem?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Cleo szykuje dwie niespodzianki. Na to fani czekali od dawna

Natalia Szroeder: Nie uwierzycie jak wyglądała, gdy zaczynała karierę (WIDEO)
fot. instagram.com/natalia_szroeder
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!