Antek Smykiewicz z nowym singlem po 111 dniach izolacji! Zobacz klip “Ot Tak”

Antek Smykiewicz z nowym singlem po 111 dniach izolacji! Zobacz klip
fot. instagram.com/antek_smykiewicz

Antek Smykiewicz znany między innymi z przeboju zatytułowanego „Pomimo burz” w czasie epidemii koronawirusa doświadczył izolacji poza Polską. W wyniku tych przeżyć powstał teledysk do jego najnowszej piosenki. Zobaczcie poniżej na MUZOTAKT.pl, jak brzmi najnowsza propozycja wokalisty.

Kiedy wybuchła epidemia COVID-19, Antek Smykiewicz (32 l.) był wówczas w podróży poślubnej na rajskiej wyspie u wybrzeży Kambodży. Wskutek zamknięcia granic, artysta wraz ze swoją żoną został uwięziony na jednej z kambodżańskich wysp, bez perspektyw na powrót do domu. Gdy wreszcie udało mu się powrócić do kraju, musiał poddać się długotrwałej kwarantannie. Izolacja wokalisty trwała łącznie 111 dni!

Po 110 dniach na drugim krańcu świata w końcu wrócilismy do Polski. To niesamowite jak życie potrafi nas zaskoczyć, wyśmiać nasze plany i rzucić nas w nieznane. To byly naprawde niesamowite cztery miesiace. Mimo iż nie było nam łatwo a droga do domu byla niezwykle wyboista – napisał Antek Smykiewicz na instagramowym profilu.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

Czas na kwarantannie Antek Smykiewicz wykorzystał w sposób kreatywny, tworząc teledysk do piosenki „Ot Tak”. Składa się on z materiałów nakręconych przez artystę podczas pobytu w Azji, tuż przed i w trakcie izolacji na wyspie. Premiera singla i teledysku miała miejsce 9 lipca. Singla można posłuchać w serwisach cyfrowych: http://www.soundline.biz/AntekSmykiewiczOtTak/

Antek Smykiewicz tak komentuje znaczenie piosenki „Ot Tak”:

Ot Tak” to utwór, który napisałem dla mojego przyjaciela, od dłuższego czasu zmagającego się z ciężką depresją. Wtedy chciałem najzwyczajniej dodać mu otuchy. Nie była o mnie, lecz płynęła z mojego serca. Z perspektywy ostatnich wydarzeń wiem, że to nie był przypadek. Gdy było już naprawdę źle, spotkałem kilku prawdziwych przyjaciół – bo takich poznajemy w biedzie. Zaoferowali mi swoją pomoc i to dzięki nim udało mi się przetrwać ten czas, a także wrócić do naszego pięknego kraju. Piosenka powracała do mnie wielokrotnie i nawet teraz dodaje mi otuchy i wiary w to, że kiedyś będzie lepiej. Dzisiaj wszyscy jesteśmy na wyspie…

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Cleo szykuje dwie niespodzianki. Na to fani czekali od dawna

Ot Tak
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!