The Voice Kids: Gabrysia Jeleń walczy z hejtem!

The Voice Kids: Gabrysia Jeleń walczy z hejtem!
fot. instagram.com/gabrysiaajelen

Hejt to zjawisko, z którym wszyscy mamy do czynienia niemal na co dzień. Jak z nim walczyć? Odpowiedź na to pytania znalazła Gabrysia Jeleń z The Voice Kids, która w swoim najnowszym utworze opowiada o „Firewall”.

Gabrysia Jeleń to uczestniczka programu The Voice Kids, która w programie stoczyła bitwę m.in. z laureatką drugiej edycji show – AniKą Dąbrowską. „Firewall” to popowo-elektroniczny utwór z silnie zarysowanym i wpadającym w ucho refrenem, a także z lirycznymi zwrotkami i klubowymi.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

W warstwie tekstowej tematem przewodnim utworu jest walka z hejtem, z którym artystka radzi sobie doskonale za sprawą tytułowego firewalla – ściany, która odbija i filtruje wszelkie słowa nienawiści tak często pojawiające się aktualnie w Internecie.

Hejt to zło, które niszczy nas od środka. Chcę tym utworem zakończyć pewien etap w swoim życiu. Nie mam siły już przejmować się opinią innych. Mam dość hejtu na świecie, dość zazdrości! Co chcesz osiągnąć oczerniając rówieśników? Oni spełniając marzenia chcą osiągnąć sukces! – tak swój singiel podsumowała Gabrysia Jeleń.

To jak, spróbujecie poznać, czym jest „Firewall”?

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Cleo szykuje dwie niespodzianki. Na to fani czekali od dawna

Firewall
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!