MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyKasia Lins zaprasza na wyjątkowy koncert „Czego dusza pragnie”

Kasia Lins zaprasza na wyjątkowy koncert „Czego dusza pragnie”
K

REKLAMA
REKLAMA

Kasia Lins zapowiada niezwykłe wydarzenie, bowiem do sieci trafił własnie spektakl muzyczny pt. „Czego dusza pragnie [live show]”. Wyjątkowy na skalę rodzimej sceny teatralny koncert jest oprawą najnowszego albumu artystki, „Moja Wina”.

Kasia Lins zagrała niepowtarzalny koncert, który teraz każdy z nas może obejrzeć online. Bilety na to niezwykłe wydarzenie są dostępne na stronie: https://formusic.pl/kasia-lins-czego-dusza-pragnie-live-show/?fbclid=IwAR1aWBm6XPeG5tiFDNKXIZyNsDSwBAjkN6l1dd1xd7rVYMHbByMZXLzYABg

Poza stałym zespołem Kasi Lins oraz sekcji dętej, na scenie wystąpili: Czesław Mozil, Ania Gacek, Błażej Król i Aleksandra Domańska. Koncert premierowo można już obejrzeć na platformie VOD artystki, który prezentujemy poniżej na MUZOTAKT.pl. Koncert ten to surrealistyczne widowisko na pograniczu spektaklu i filmu muzycznego, który wymagał od artystki wyjścia poza dotychczas znane ramy. Każda piosenka jest osobną sceną, niezależną historią, która składa się na kompletną fabułę.

Połączcie się ze mną w tym tajemnym świecie, a oprócz audio-wizualnego doświadczenia, dowiecie się także, co usłyszał ode mnie Czesław Mozil, czym tak bardzo zdenerwowała się Anna Gacek, dlaczego Król kazał nam się przebrać i z czego zwierzyłam się Oli Domańskiej – Kasia Lins.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Ellie Goulding: Nowa płyta coraz bliżej. Posłuchaj „Slow Grenade”

Aktualna sytuacja, trudna dla całej branży muzycznej z uwagi na brak możliwości organizacji koncertów, postawiła artystów w sytuacji, w której muszą radzić sobie na nowe sposoby.

Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i nie poddać się w momencie, w którym cała nasza branża straciła pracę i nie odzyskała jej do dziś. Mimo tej niesprzyjającej inwestycjom sytuacji zapragnęliśmy dać słuchaczom dużo więcej niż połączenie przez kamerkę Zooma – Kasia Lins.

Ta forma to nieksiążkowy koncert, teatr czy film. To synteza wszystkich sztuk, które nas pobudzają i które wpłynęły na kształt tego wyjątkowego przedsięwzięcia, ale też samej płyty „Moja Wina”.

Ten wirtualny koncert z elementami teatru i kina to efekt pracy ponad 30-osobowej ekipy. To wiele tygodni przygotowań, kilka dni na deskach teatru, miesiąc postprodukcji. Cały projekt powstał wyłącznie ze środków własnych oraz dzięki życzliwości wielu zaangażowanych osób. Pomysłodawcami oraz reżyserami koncertu są Kasia Lins, Karol Łakomiec oraz Maciej Bierut. Za realizację dźwięku odpowiada Andrzej Dziadek. Autorem zdjęć jest twórca wszystkich teledysków Kasi oraz gitarzysta – Karol Łakomiec.

Koncert będzie dostępny dla pierwszych widzów w dniach 6-20 lipca, a „cegiełki”, które wesprą artystów, trafiły już do sprzedaży. Ich minimalna cena to 12 zł. Na stronę trafił także limitowany merch z akcesoriami do rytualnego odsłuchu albumu. Nie ma sprecyzowanej formy ani terminu, w którym koncert zostanie dystrybuowany w przyszłości.

▸ Zobacz także: Cleo szykuje dwie niespodzianki. Na to fani czekali od dawna

Czego dusza pragnie
Kasia Lins zapowiada drugi studyjny album „Moja wina” (WIDEO)
fot. Sonia Szóstak
Kasia Lins w 2018 roku wydała album „Wiersz Ostatni”
fot. Karol Łakomiec © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA