MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweThe Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt

The Voice of Poland: Alicja Szemplińska kusi! Pokazała piękny dekolt
T

REKLAMA
REKLAMA

Alicja Szemplińska, która wygrała ostatni sezon muzycznego show „The Voice of Poland”, kilka dni temu wydała swój nowy singiel zatytułowany „Gdzieś”. Jednak uwagę, poza nowym teledyskiem, który ma już ponad 300 tysięcy wyświetleń na platformie YouTube zdobywa też nowa fotografia, którą piękna młoda wokalistka zamieściła na swoim instagramowym profilu.

Po zwycięstwie w X edycji programu The Voice of Poland, Alicja Szemplińska zadebiutowała z utworem „Prawie My”, który przez jej fanów został przyjęty z ogromnym entuzjazmem. Po przekroczeniu bariery 5 milionów wyświetleń pod oficjalnym teledyskiem do tego singla, Alicja wygrała program Szansa na Sukces Eurowizja 2020 ze swoim anglojęzycznym utworem „Empires” tym samym wygrywając przywilej reprezentowania Polski na tej prestiżowej, międzynarodowej imprezie. Ze względu na sytuację w kraju i na świecie konkurs Eurowizja 2020 został odwołany, a Alicja Szemplińska ten czas wykorzystała na kreatywną pracę w studiu i dziś powraca ze swoim 3 singlem!

▸ Zobacz także: Billie Eilish powraca z nową balladą. Zobacz teledysk „my future”!

The Voice of Poland: Alicja Szemplińska nowy singiel

REKLAMA

Utwór „Gdzieś” jest piękną metaforą poszukiwania swojego miejsca na świecie – gdziekolwiek i u boku kogokolwiek ono jest. To także pierwszy singiel, którego Alicja Szemplińska jest autorką wspólnie z Bogdanem Kondrackim i Karoliną Kozak.

Jak mówi sama Alicja Szemplińska: Motyw poszukiwania od dawna jest obecny w sztuce i literaturze i zawsze w niej będzie, bo człowiek to istota poszukująca. Każdy z nas poszukuje swojego miejsca, które może być metaforą miłości, przyjaźni, rodziny i oczywiście szczęścia.

„Gdzieś” jest dla mnie piosenką wyjątkową.  To moja wewnętrzna droga, pełna różnych emocji. Mocno wierzę, że każdy z nas był na tym etapie w swoim życiu i może się utożsamić z tym utworem.

Do najnowszego singla przygotowany został teledysk, którego reżyserem jest Olga Czyżykiewicz, odpowiedzialna za klipy m.in. Natalii Nykiel czy Margaret. Wspólnie z Alicją, chciały w nim pokazać świat, w którym każdy ma prawo do swojego miejsca. Jest to obraz młodych kobiet o wyjątkowej, intrygującej i odbiegającej od okładkowego kanonu piękna urodzie. Na tle tętniącego życiem miasta historia nabiera barw i głębi, zachęcając słuchacza do refleksji nad poszukiwaniem swojego miejsca na ziemi. W klipie wystąpiła m. in. siostra Artystki – Ola.

The Voice of Poland: Alicja Szemplińska pokazała piękny dekolt

Trzeba przyznać, że na instagramowym profilu Alicji Szemplińskiej w ostatnim czasie było dość spokojnie i czarno-biało. Teraz jednak zwyciężczyni 10. edycji programu The Voice of Poland postawiła na bardziej odważne kadry. 18-letnia gwiazda opublikowała kilka zdjęć, na których pokazała swój piękny dekolt!

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać: „Przepięknie”, „Aliszjaaaaa 😳♥️”, „Wow”, „Extra”, „Bogini” – pisali.

A Wy jak oceniacie Alicję w takiej odsłonie?!

▸ Przeczytaj również: Powiew świeżości na europejskiej scenie muzyki pop. Poznajcie łamiącą serca Roxen…

Alicja Szemplińska w Top5! Czy wygra Konkurs Piosenki Eurowizji 2020?!
fot. instagram.com/aliciaszemplinska
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA