Gosia Andrzejewicz: „Sprawiła, że zaczęłam śpiewać. To moja ulubiona wokalistka od czasów nastoletnich”

Gosia Andrzejewicz zachwyciła w programie Twoja twarz brzmi znajomo
fot. instagram.com/gosiaand

Gosia Andrzejewicz biorąca udział w 13. edycji popularnego muzycznego programu „Twoja twarz brzmi znajomo” z wielkim sentymentem wspomina swój występ, kiedy to wcieliła się w postać Mariah Carey. Tłumaczy, że była to dla niej wyjątkowa chwila i nie zapomni jej do końca życia.

Jak podkreśla Gosia Andrzejewicz, twórczość Mariah Carey jest jej szczególnie bliska. Przyznaje bowiem, że od wielu lat jest fanką talentu i umiejętności amerykańskiej piosenkarki. W konsekwencji wykonanie utworu „Without You” i otrzymanie owacji na stojąco od składu jurorskiego było dla niej niezwykle wzruszającym i motywującym doświadczeniem.

– Gdy wylosowałam postać Mariah Carey, bardzo się ucieszyłam, bo to od czasów nastoletnich była moja ulubiona wokalistka. To ona sprawiła, że zaczęłam śpiewać. Pamiętam, że gdy  pierwszy raz usłyszałam ją w radiu, zachwyciła mnie techniką – tym, w jaki sposób śpiewa ozdobniki, jaką barwę uzyskuje. Oczarowana dźwiękami Mariah stwierdziłam, że też chcę śpiewać, by chociaż w małym stopniu dotknąć jej techniki – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Gosia Andrzejewicz.

▸ Zobacz także: Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Utwór okazał się dla wokalistki sporym wyzwaniem. Gosia Andrzejewicz chciała wykonać go jak najlepiej, aby oddać hołd Mariah Carey.

–  Gdy zobaczyłam, jaki utwór mam zaśpiewać  to sobie uświadomiłam, że jestem w niezłych tarapatach. Mamy zaledwie kilka dni, żeby się przygotować, a piosenka była bardzo trudna. Na szczęście Mariah podczas występu stoi w miejscu, więc problem choreografii odpadł. Musiałam jednak nauczyć się tekstu, melodii i techniki. To był najbardziej stresujący występ mojego życia – zaznacza Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz poświęciła ćwiczeniom i próbom wiele czasu. Wysiłek jednak się opłacił, ponieważ jej występ w programie ”Twoja twarz brzmi znajomo” zyskał duże uznanie jury.

„Najlepsza Mariah Carey w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!!!!!!!!!! Musiała się bardzo postarać,żeby uzyskać barwę głosu Mariah Carey!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gosia włożyła w to dużo serca i emocji!!!!!!!!!!!! Woowwwwwwww!!!!!!”, „Zawsze bardzo lubiłam Gosię i uważałam, że świetnie śpiewa.”, „Gosiu jestem pod wrazeniem jaki Ty masz glos, takie utwory fajnie jakbys spiewala”, „Świetne wykonanie. Gosia mnie bardzo zaskoczyła tym występem. Zaśpiewała rewelacyjnie, zasłużona wygrana”, „Pieknie. Bardzo mi sie podobalo. 💜” – pisali Internauci.

▸ Przeczytaj również: Córka Michaela Jacksona debiutuje. Paris Jackson wydała album!

Występ gwiazdy w programie Twoja twarz brzmi znajomo
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!