MUZOTAKTNEWSYMuzykaWygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

Wygląda obłędnie! Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Honorata Skarbek powraca z nowym singlem zatytułowanym „Perseidy”, w którym opowiada o przekraczaniu własnych limitów i granic. „Perseidy to spadający rój meteorytów, co metaforycznie chciałam porównać z ludźmi, którzy nie potrafią się odnaleźć w swojej rzeczywistości” – tłumaczy piosenkarka.

To dla mnie najlepsza forma terapii i uzewnętrznienia swoich emocji, bo nie znoszę obciążać ludzi swoim chaosem na co dzień i wolę ubierać to w słowa w mojej muzie – tak w połowie wakacji Honorata Skarbek zapowiadała nowy materiał muzyczny.

Trzeba przyznać, że warto było czekać, bowiem najnowszy utwór wokalistki to prawdziwe uderzenie mocy! Perseidy spadły prosto z nieba i możecie być pewni, że nie będziecie mogli się od nich uwolnić.

Tytułowe Perseidy to spadające gwiazdy, z którymi może utożsamić się każdy, kto oddał się zewowi miasta i zatracił w jego wciągającym wirze i ciemnych zakamarkach – zdradza artystka. To historia o próbie przekraczania własnych limitów i granic, która ma przynieść ukojenie, a przewrotnie przynosi lęk i niemoc – dodaje Honorata Skarbek.

REKLAMA

▸ Zobacz także: Ariana Grande przekazała smutną wiadomość. Fani w rozpaczy!

Honorata Skarbek zachwyca w nowym teledysku

W całą opowieść wplecione są także ciekawe elementy zabawy i beztroski, jednak są to zaledwie ulotne fragmenty zgubnej układanki. „Perseidy” to demonstracja szaleństwa i braku konsekwencji wynikającej z podejmowania destrukcyjnych decyzji pod wpływem chwili.

Niektórzy, aby odnaleźć siebie lub aby znaleźć chwilowe ukojenie swoich lęków, sięgają po używki, alkohol, przelotne znajomości, czyli złudne i chwilowe uniesienia, które tylko pogłębiają ich zły stan psychiczny. Perseidy świecą na niebie, oślepiając swoim blaskiem, chwilowo wzbudzają podziw i zachwyt, a finalnie spadają na sam dół tłumaczy Honorata Skarbek.

Myślę, że to bardzo poważny problem dzisiejszych czasów, że szukamy rozwiązania swoich lęków, niepewności i rozstrojenia w świecie zewnętrznym bez szukania przyczyny w środku – podkreśla wokalistka.

Materiały promocyjne partnera

Honorata Skarbek jest autorką tekstu do piosenki, a muzykę, w ścisłej kolaboracji z Honoratą, skomponował Jonatan Chmielewski! Sprawdźcie, czy „Perseidy” trafią również do Was!

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak straci pracę w „The Voice of Poland”? Zaskakująca reakcja TVP!

Perseidy
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA