Demi Lovato podpadła weganom. Na artystkę wylała się fala hejtu!

Demi Lovato oskarżana o hipokryzję!
fot. instagram.com/ddlovato

W ostatnich dniach słynna piosenkarka otrzymała mnóstwo obraźliwych wiadomości. Na Twitterze weganie wpadli wściekłość i oskarżają Demi Lovato o hipokryzję, a wszystko przez Święto Dziękczynienia!

Wszystko zaczęło się kilka dni temu, kiedy to Demi Lovato odwiedziła jeden z obiektów Farm Sanctuary, organizacji zajmującej się ochroną zwierząt, która walczy o życie zwierząt domowych, hodowlanych i żyjących na farmach. Na ich profilu pojawiło się zdjęcie, na którym słynna piosenkarka pozuje tuląc indyka. W ten sposób 28-latka postanowiła przypomnieć wszystkim Amerykanom, że co roku z okazji Święta Dziękczynienia zabijanych jest 46 milionów indyków.

Warto zaznaczyć, że 99% zwierząt hodowlanych w Stanach Zjednoczonych żyje na fermach przemysłowych. Mówi się, że tuczone na świąteczny ubój ptaki są dwukrotnie większe niż indyki ze zwykłej hodowli – są tak duże, że nie mogą latać. Nie dziwi więc fakt, że obrońcy praw zwierząt od dawna krytykują tę tradycję. To właśnie im Demi Lovato najmocniej podpadła.

▸ Zobacz także: Wielki finał „The Voice of Poland” już w sobotę! Kto wygra? Znamy szczegóły!

Demi Lovato oskarżana o hipokryzję!

Kilka dni temu gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie, na którym z dumą zaprezentowała swoją pieczeń na Święto Dziękczynienia.

Jestem wdzięczna wam wszystkim – napisała pod zdjęciem ogromnego indyka z piekarnika.

Na artystkę wylała się ogromna fala hejtu. Większość Internautów oskarża piosenkarkę o hipokryzję.

„Wpierw promuje walkę o ich prawa, a potem sama zjada pieczonego indyka – to hipokryzja”, „Co ona wyprawia, tu przytula indyka, a potem smacznie go zjada?”, „Adoptowała indyka, żeby go następnie zjeść”, „To niedorzeczne co zrobiła” – pisali fani Demi Lovato.

Obrońcy praw zwierząt, a także wegańscy aktywiści domagają się, aby organizacja Farm Sanctuary natychmiast usunęła zdjęcie z gwiazdą, na którym pozuje z indykiem. Jednak do tej pory tego nie zrobili. Co sądzicie o tej sprawie?

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!