Antek Smykiewicz na Święta! Nowy album „Wigilia” już w sprzedaży

Na płycie znalazło się trzynaście świątecznych piosenek.

Antek Smykiewicz nagrał album pt. „Wigilia”.
Antek Smykiewicz nagrał album pt. „Wigilia”. fot. materiały prasowe

Po sukcesie debiutanckiej płyty „Nasz film”, wokalista powraca w bożonarodzeniowym repertuarze. Antek Smykiewicz nagrał album pt. „Wigilia”. To bez wątpienia idealny prezent świąteczny! Posłuchajcie pierwszego tytułowego singla na MUZOTAKT.pl.

Antek Smykiewicz przygotował wyjątkowy świąteczny prezent dla swoich fanów. Najnowszy album artysty „Wigilia” ukazał się 2 grudnia 2020. To zbiór jedenastu najpiękniejszych utworów bożonarodzeniowych w wykonaniu Antka oraz jego przyjaciół. Wśród nich są tradycyjne polskie kolędy, takie jak „Bóg się rodzi” czy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, ale też współczesne, popularne pastorałki, jak „Dwie sowy” i „Kołysanka dla okruszka” Seweryna Krajewskiego i Agnieszki Osieckiej.

Okres Świąt Bożego Narodzenia zawsze był dla mnie bardzo ważny. Często wracam w myślach do czasów dzieciństwa, kiedy cały dom wypełniały dźwięki kolęd, atmosfera doniosłości i radosnego oczekiwania. Ten album to spełnienie jednego z moich marzeń i mam nadzieję, że napełni słuchaczy nadzieją oraz wiarą w to, że nawet po największej burzy wychodzi słońce – komentuje Antek Smykiewicz.

▸ Zobacz także: Wielki finał „The Voice of Poland” już w sobotę! Kto wygra? Znamy szczegóły!

Gratką dla fanów wokalisty są dwie autorskie piosenki – dobrze znana „Na nowo” i zupełnie premierowa, „Wigilia 2020”. Ta druga kompozycja jest singlem promującym płytę. 

„Wigilia 2020” powstała i została zarejestrowana w czasie pandemii. To nie tylko świąteczna piosenka, ale również refleksja nad aktualnymi wydarzeniami.

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

Antek Smykiewicz – „Wigilia”

Lista piosenek:

1. Bóg się rodzi.
2. O gwiazdo Betlejemska.
3. Na nowo. 
4. Pójdźmy wszyscy do stajenki.
5. Przekażmy sobie znak pokoju.
6. Wigilia 2020.
7. Dwie sowy.
8. Gdy się Chrystus rodzi.
9. Wśród nocnej ciszy.
10. Mizerna cicha.
11. Kołysanka dla okruszka.

Album jest już dostępny w salonach Empik i na empik.com. Posłuchaj albumu Antka Smykiewicza „Wigilia” w serwisach cyfrowych: 
http://www.soundline.biz/AntekSmykiewiczWigilia

Wigilia 2020
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!