Kasia Moś powraca z ważnym przesłaniem! Zobaczcie teledysk do singla „Ślad”

Kasia Moś zaprezentowała w sieci nowy teledysk
fot. materiały prasowe

Kasia Moś zaprezentowała w sieci nowy teledysk do singla zatytułowanego „Ślad”. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest Marcin Borys, znany ze współpracy z zespołem Hey czy Myslovitz.

Kasia Moś powraca z nową historią i bardzo głębokim, ważnym przesłaniem. Jak podkreśla artystka, tekst do utworu „Ślad” powstał na początku pandemii jako rodzaj manifestu.

Reminiscencji mówiącej o tym, jak ważną rolę pełni jednostka w zmaganiach i dążeniach społeczeństw. Każda decyzja może odmienić nasz los, lokalne wydarzenia mogą wywołać globalne konsekwencje. Wydaje się, że wszystko jest przewidywalne, dopóki nie wydarzy się coś nieprzewidywalnego, co po dokonaniu późniejszej analizy okazuje się , iż było możliwe do przewidzenia – tłumaczy artystka.

▸ Zobacz także: Katy Perry przebrała się za… choinkę! Musicie to zobaczyć

Nie powinniśmy być biernymi uczestnikami życia. W każdym dzisiejszym działaniu jest jutrzejszy świat. Nawet najmniejsze kroki zostawiają ślady tworzące zupełnie nowe , bądź szersze ścieżki. Niewielkie działanie każdego z nas może wywołać ogromne zmiany w systemie , bo przecież nieustannie tworzymy naszą przyszłość – dodaje Kasia Moś.

Producentem muzycznym jest Marcin Bors, znany głównie ze współpracy ze sceną rockową, czy alternatywną: Nosowska, Hey, Zalewski, Myslovitz. Za teledysk odpowiedzialny jest Adam Gawenda / AG STUDIO (znany ze współpracy m.in. z Agnieszką Chylińską, Igorem Herbutem, czy Mrozem).

Patrząc na komentarze, jakie pojawiły się na platformie YouTube fani są zachwyceni utworem:

„Nie da się ukryć Kasiu, ze jesteś najlepszą wokalistką w Polsce ❤️ zaśpiewasz wszystko. Lekko, czytelnie aż chce się słuchać. Trzymam kciuki za Ciebie zawsze ❤️❤️”, „Fenomenalne, mam ciary słuchając i oglądając ten teledysk, nadzwyczajnie ZAJ***STE!!!!!! 💛”, „Uwielbiam Kasie w takim wydaniu ❤️To jest sztos ❣️❣️❣️ power👏👏👏”, „Autentyczność, kompletność, motyw – “Ślad” 🤍🕊️ Kasia – nie znam drugiej tak prawdziwej osoby jak Ty 👏⭐ WYBITNY teledysk, REWELACYJNY przekaz 🍀🦋”, „Kochana Kasiu dziękuję Ci za ten wyjątkowy utwór i piękny, prawdziwy teledysk ❤️” – pisali Internauci.

A Wam jak się podoba Kasia Moś w takim wydaniu? Posłuchajcie koniecznie singla „Ślad”!

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

Ślad
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!