The Voice of Poland 11: Michał Szpak zmiażdżył całą konkurencję

The Voice of Poland 11: Michał Szpak i Krystian Ochman w duecie
fot. instagram.com/michal_szpakofficial

W ostatnim czasie Michał Szpak ma powody do dumy. Laureatem 11. edycji „The Voice of Poland” został jego podopieczny, Krystian Ochman. Teraz ich wspólny występ z piosenką „A Mi Manera” robi furorę w sieci. Czy będzie kolejny duet?

Michał Szpak to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych jurorów programu The Voice of Poland. Gwiazdor może pochwalić się już dwoma zwycięstwami w muzycznym show TVP. W miniony weekend triumfował jego podopieczny Krystian Ochman. Zwycięstwo wnuka słynnego tenora w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte również przez widzów. Krystian Ochman nazywany jest objawieniem i fenomenem, a sam utwór „Światłocienie” typowany jest jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”.

O to jest prawdziwy prezent od Świetego Mikołaja !! Ajajajajajaj!!!!! Tak cudowny, dziękuje za wszystkie nadesłane głosy i wsparcie 🙂 💪🏽 Nie łatwo jest zarazić ludzi klasyką, ale cieszę się że wraz z @krystianochman mogliśmy choć trochę przybliżyć Wam fakt że klasyczny wokal może wszystko, tak po prostu !! 😎 Krystian jeszcze raz wielkie gratulacje !!!!! – napisał w mediach społecznościowych Michał Szpak.

▸ Zobacz także: Katy Perry przebrała się za… choinkę! Musicie to zobaczyć

The Voice of Poland 11: Michał Szpak i Krystian Ochman w duecie

W trakcie finałowego odcinka nie brakowało zaciętej rywalizacji i ogromnych emocji. Laureatem 11. edycji „The Voice of Poland” został Krystian Ochman, który zmierzył się z Anią Gąsienicą-Byrcyn, Adamem Kalinowskim i Jędrzejem Skibą. Na scenie uczestnik zaśpiewał również w duecie ze swoim trenerem – Michałem Szpakiem. Artyści wykonali kawałek „A Mi Manera”, który podbija serca fanów.

Na platformie YouTube kawałek zajmuje obecnie 1. miejsce na karcie czasu. Fani nie kryją zachwytu, bowiem w komentarzach pojawiło się sporo entuzjastycznych słów:

„Tak wybitnego wystepu w The Voice of Poland jeszcze nie bylo Michal to wielki talent i Krystian rowniez brawo Panowie”, „Ten duet to soczysta wisienka na torcie. Można się rozkoszować bez końca”, Michal to juz nie tylko kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej ale wybitny artysta o niezwyklej wrazliwosci i talencie”, „Michał i Krystian , to wymarzony duet. Piękne wykonanie. Michał potrafi dobrać utwór do wykonawcy. Brawo , byliście cudowni, OBAJ”

„Dwa wielkie talenty, dwa wybitne głosy i powstaje Arcydzieło. Obydwaj Panowie są rewelacyjni. To co zrobili to jest Majstersztyk”, „Codziennie oglądam ten duet. Coś pięknego, coś wspaniałego. Patrzcie i nie ma tu ani jednego hejtu. Wielkie brawa. Przygotujcie jeszcze kiedyś taką wspaniałą ucztę”, „Czy to czasami nie pierwszy duet z naszego Voice’a, który osiągnął nr 1 na karcie na czasie? Co tu się dzieje? :D” – wtórowali Internauci.

Sądzicie, że Michał Szpak i Krystain Ochman nagrają jeszcze coś w duecie?

▸ Przeczytaj również: Ruda z Red Lips już tak nie wygląda! Joanna Lazer przeszła metamorfozę 

Michał Szpak i Krystian Ochman w duecie

Krystian Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Dziadkiem Krystiana jest słynny polski tenor Wiesław Ochman. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.  

The Voice of Poland 11: Michał Szpak i Krystian Ochman w duecie
fot. instagram.com/michal_szpakofficial
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas również na Facebooku Instagramie.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!