The Voice Kids: AniKa Dąbrowska “Czekałam na ten moment całe swoje życie”

The Voice Kids: AniKa Dąbrowska
fot. materiały prasowe

Debiutancki krążek pt. „Afirmacja” zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” ujrzał światło dzienne. AniKa Dąbrowska czekała na tą chwilę od najmłodszych lat. “Wielka radość! Spełnione marzenie! Niesamowite szczęście!” – mówi wokalistka.

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids – to niezwykła dziewczyna z drużyny Cleo, która swoim talentem, pracowitością i przede wszystkim promieniującą radością urzekła widzów w całej Polsce. Wokalistka jak mało kto potrafi oczarować subtelnością i delikatnością, aby zaraz porwać słuchaczy do tańca i pokazać prawdziwy pazur! Ma wielki apetyt na życie i cały świat u stóp.

Teraz jej marzenie się spełniło, bowiem na rynku ukazał się jej pierwszy solowy album. Tytuł płyty jest odzwierciedleniem osobowości samej artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt potrafi się nim cieszyć, oddychać chwilą.

Właśnie nadszedł najważniejszy dzień w moim życiu. Jestem najszczęśliwsza na świecie!!!💕 Moja debiutancka płyta może zagościć w domu każdego z Was. Mam nadzieję, że się spodoba i będziemy razem śpiewać te utwory na niejednym koncercie 😀 ❤️ 😀 Dziękuję wszystkim, dzięki którym to marzenie zostało spełnione – napisała na instagramowym profilu gwiazda The Voice Kids.

Czekałam na ten moment całe swoje życie. Od najmłodszych lat – kiedy tylko zaczęłam śpiewać! Patrząc na płyty swoich idoli – marzyłam o tym, by móc kiedyś wydać własną. Lata pracy nad głosem, pracy nad sobą, zmagań z przeciwnościami losu i mnóstwo doświadczeń scenicznych na festiwalach krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim nieustanna wiara w to, że marzenia się spełniają. To wszystko przy nieopisanym wsparciu najbliższych doprowadziło mnie do tego miejsca. Oto spełnia się moje największe marzenie – AniKa Dąbrowska.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Michał Wiśniewski powraca z nowym utworem. Czy „Skóra” okaże się hitem?

Skąd tytuł „Afirmacja”? Zwyciężczyni drugiej edycji programu „The Voice Kids” mówi:

Zaczerpnięty właśnie z mojego życia, bo ja nie tylko akceptuję, ale wręcz adoruję życie. I kocham muzykę! Muzyka jest moją pasją, ale także terapią, która pomaga w codziennym zmaganiu się z chorobą i w rehabilitacji. Gdy śpiewam, zapominam o swoich słabościach i problemach. Muzyka mnie leczy – zdradza AniKa Dąbrowska.

To płyta pełna utworów niosących radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę.

Jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie – bo każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełna pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje – wyjaśnia AniKa.

AniKa Dąbrowska – „Afirmacja” – tracklista:

1. Afirmacja (Intro)
2. Małe skrzydła
3. Niewidzialna
4. Sitowie
5. Do końca świata
6. Oddycham chwilą
7. Nawet jeśli jutra nie ma
8. Do gwiazd
9. Tak jak ja
10. Miłość
11. Małe skrzydła (Acoustic)

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo prosto z wanny! Ten widok zapiera dech w piersiach

The Voice Kids: AniKa Dąbrowska – Miłość
AniKa Dąbrowska o miłości! Takiej jeszcze jej nie widzieliście! (WIDEO)
fot. materiały prasowe
AniKa Dąbrowska zapowiada akustyczny singiel
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!