MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweThe Voice Senior: To zdecydowanie najbardziej przebojowa uczestniczka programu (WIDEO)

The Voice Senior: To zdecydowanie najbardziej przebojowa uczestniczka programu (WIDEO)
T

REKLAMA
REKLAMA

To najbardziej przebojowa uczestniczka nowej edycji programu The Voice Senior? W najbliższym odcinku muzycznego show TVP z udziałem seniorów sceną zawładnie 67-letnia Barbara Parzeczewska. Uczestniczka bez wątpienia ma świetną energię i predyspozycje wokalne.

Kim jest 67-letnia Barbara Parzeczewska, która oczaruje jurorów nowej edycji programu The Voice Senior? Jak przyznaje, muzyka towarzyszyła jej od zawsze. Uczestniczka oczarowała jurorów podczas Przesłuchań w Ciemno wykonaniem piosenki „Valerie” z repertuaru Amy Winehouse. Fragment sobotniego występu pani Barbary Parzeczewskiej możecie zobaczyć już teraz poniżej na MUZOTAKT.pl. 

Nie wiem kto mnie zaraził muzyką. Ona sama przyszła. Od dziecka było mnie wszędzie pełno. Kiedyś, na festynie, śpiewałam za torebkę landrynek piosenkę “Biedroneczki są w kropeczki”. Kiedy miałam 18 lat dostałam propozycję zaśpiewania na Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Wykonałam dwie piosenki i dostałam Nagrodę Radia i Telewizji. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z muzyką – wspomina uczestniczka drugiej edycji „The Voice Senior”. 

Pani genialnie śpiewa. Pani ma muzykalność, energię, emocje, prawdę – powiedziała zachwycona Alicja Majewska.

▸ Zobacz także: Laluna Unique przeszła serię zabiegów. Gwiazda programu Królowe Życia pokazała swoją nową twarz (FOTO)

Kim jest 67-letnia Barbara Parzeczewska z The Voice Senior?

REKLAMA

W drugiej połowie lat 70., za namową znajomego, pani Barbara zaczęła jeździć po świecie. Pracowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w Szwecji i w Finlandii.

Wyjechałam za chlebem – mówi.

Nigdy nie zrezygnowała z muzyki. W 1981 roku pani Barbara poznała w Niemczech męża muzyka. 

Znamy się 38 lat i od tylu lat towarzyszy nam muzyka. To jemu zawdzięczam, że mogę być z Wami – zdradziła na planie programu seniorka. Prawie 40 lat czekałem żeby cię pokazać światu – wyznał mąż Ireneusz.

Niestety w 2019 roku choroba pana Ireneusza zachwiała szczęśliwym i spokojnym życiem małżeństwa.

Mój mąż jest po trzech udarach mózgu. We wrześniu 2019 zdiagnozowano u niego raka lewego płuca. Boję się, co mnie czeka. Nie wyobrażam sobie go stracić. Nie wiem czy sobie z tym poradzę. To tak, jakbym straciła połowę siebie. Mój kochany małżonek przede wszystkim bije brawo, a później mówi: jaka jesteś ładna… Codziennie rano. Mam duże szczęście, że go mam – mówiła w programie poruszona pani Barbara. 

Niestety, tuż po zakończeniu nagrań drugiej edycji „The Voice Senior” pan Ireneusz Parzeczewski odszedł. 

Żyjmy dzisiaj i teraz, a nie jutro. Jutra może nie być. Muzyka, śpiewanie to jest coś przepięknego. Daje mi siłę w życiu. Nie czuję, że się starzeję – tłumaczy pani Barbara, której cały występ będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę w „The Voice Senior” o godzinie 20:00 w TVP2.

▸ Przeczytaj również: Vanessa Hudgens w czerwonej kreacji. Uwagę zwraca jedno (ZDJĘCIE)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu?
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA