MUZOTAKTNEWSYHotPlotaVictoria Beckham już nigdy nie wróci do Spice Girls: „To nie była moja pasja”

Victoria Beckham już nigdy nie wróci do Spice Girls: „To nie była moja pasja”
V

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Victoria Beckham napisała list, w którym podsumowała swoje życie. Mówiąc o swojej karierze wokalnej w Spice Girls, gwiazda ujawniła, w jaki sposób Elton John odegrał kluczową rolę w jej decyzji o opuszczeniu grupy.

W styczniu 2017 roku Victoria Beckham napisała list do młodej dziewczyny, która miała 18 lat, na łamach brytyjskiego wydania Vogue. W 2021 roku gwiazda odnowiła swoje doświadczenie, zwracając się do przyszłej kobiety, którą będzie za kilka lat. Podsumowując swoje życie, żona popularnego piłkarza Davida Beckhama wspomniała o swojej muzycznej karierze w zespole Spice Girls.

REKLAMA

▸ Zobacz: Vanessa Hudgens w czerwonej kreacji. Uwagę zwraca jedno (ZDJĘCIE)

Victoria Beckham o Spice Girls

Victoria Beckham ujawniła, że w 2001 roku to Elton John pozwolił otworzyć jej oczy na marzenia i ambicje. Chociaż jest teraz uznaną stylistką i projektantką mody, wyznała:

Pamiętam, jak lata temu oglądałam występ swojego dobrego przyjaciela Eltona Johna na scenie w Las Vegas. Zaśpiewał piosenkę „Tiny Dancer”, jakby robił to pierwszy raz, a potem zdałam sobie sprawę, że muzyka jest dla niego jak tlen. To był dla Ciebie ważny moment, ponieważ zdałaś sobie sprawę, że to nie jest Twoja prawdziwa pasja, mimo że lubisz śpiewać i tańczyć – wyznała artystka.

Materiały promocyjne partnera

W dalszej części gwiazda przyznała, że to nie była łatwa decyzja. Ciężko było jej zamknąć rozdział, który tak naprawdę ją definiował.

Tego dnia rozpoczęłaś poszukiwanie własnych marzeń. Nadszedł czas, aby przestać być Spice Girl. To było przerażające. Strasznie było zamknąć rozdział, który cię zdefiniował – wyjaśniła. 

Victoria Beckham przyznaje, że nie może się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość.

Wiem, że zawsze odkrywasz siebie na nowo, podejmujesz nowe wyzwania i ignorujesz przeciwników. Zawsze wychodzisz poza konwencjonalną mądrość, aby wytyczyć własną ścieżkę. Po pierwsze, odkryłaś, że Twoja pasja to moda, a ostatnio uroda. Co dalej? Umieram z ciekawości – napisała.

Victoria Beckham o pandemii koronawirusa

Koronawirus SARS-CoV-2 spowodował ciężkie czasy również w firmie modowej Victorii. 

Budowanie imperium wymaga odwagi, pasji i wytrwałości: trzeba dać sobie radę. Zrobienie tego podczas pandemii było prawie niemożliwe. Dorastałaś i uczyłaś się dzięki temu doświadczeniu. Bycie matką, żoną i bizneswoman wymaga dużej elastyczności. Ale lubisz to gorączkowe tempo i zawsze myślisz o możliwościach – wyznała gwiazda.

Mam nadzieję, że siedzisz wygodnie na ławce gdzieś w otoczeniu ludzi, których kochasz. Czy pamiętasz, jak spędzałaś dużo czasu z rodziną w tych latach koronawirusa i zbliżyłaś się do siebie? Jestem pewna, że będziesz to cenić na zawsze – puentuje na koniec.

▸ Przypominamy: Justin Bieber zaskakuje nowym wizerunkiem. Co na to Hailey Bieber?

Spice Girls powróciły w Dublinie! Wielu fanów opuściło koncert. Dlaczego?!
fot. instagram.com/MelanieCMusic
Spice Girls zapowiadają WIELKI POWRÓT! Sprawdź jak się zmieniły (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu?
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA