Monika Lewczuk pod ostrzałem internautów. Wokalistka zaliczyła wpadkę na gali Miss Polski 2020

Monika Lewczuk pod ostrzałem internautów. Zaliczyła wpadkę na gali Miss Polski 2020
fot. instagram.com/monika_lewczuk

Za nami uroczysta gala Narodowego Konkursu Piękności. Prezentacje kandydatek do tytułu Miss Polski 2020 przeplatane były występami gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Na scenie wystąpiła między innymi Monika Lewczuk, która zaliczyła niemałą wpadkę. Internauci nie zostawili na piosenkarce suchej nitki!

Podczas uroczystej gali finałowej 31. Narodowego Konkursu Piękności na scenie pojawiły takie gwiazdy jak Nick Sinckler, Paweł Domagała, Paweł Tur, Monika Lewczuk, Anna Wyszkoni czy Kortez. Podobnie jak rok temu, konkurs Miss Polski 2020 poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz niezastąpiony Krzysztof Ibisz. Po raz pierwszy w historii impreza odbyła się bez udziału publiczności, w ścisłym reżimie sanitarnym.

Występy dwudziestu trzech kandydatek oceniało jury w składzie: Ewa Wachowicz (Miss Polonia 1992), Viola Piekut, Anna Wyszkoni, Joanna Liszowska, Olga Buława (Miss Polski 2018), Katarzyna Krzeszowska (Miss Polski 2012), Magdalena Kasiborska (Miss Polski 2019) i Elżbieta Sawerska (Miss Polski 2004). Nową Miss Polski została Anna-Maria Jaromin z numerem dwanaście. Niestety, nie obyło się bez wpadki. Występ Moniki Lewczuk, I Wicemiss Polski 2009 nie spodobał się internautom. W komentarzach posypała się lawina krytyki.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Monika Lewczuk zaliczyła wpadkę na gali Miss Polski 2020

Podczas uroczystej gali Miss Polski 2020, Monika Lewczuk wykonała dwa covery z repertuaru brytyjskiej wokalistki Duy Lipy. Na scenie gwiazda zaśpiewała przebój „Don’t Start Now” oraz „Levitating”. Niestety jej interpretacja nie wzbudziła entuzjazmu wśród internautów. Wielu z nich stwierdziło, że wokalistka fałszowała i w jednym momencie zapomniała tekstu piosenki.

„Co to za fałsz i bełkot tej pani co śpiewa 🤦‍♀️🤦‍♀️”, „dokładnie, w tej piosence którą śpiewała parę sekund temu nie słyszałam o czym ona śpiewa”, „Oj wokal masakra..”, „Występ Moniki był okropny… Taki mówiony 😩”, „oj tak… mega słaby wykon na marnym karaoke o 4 rano 😑”, „Ja poproszę odszkodowanie za występ Lewczuk bo mnie uszy bolą. Chcę to odzobaczyć.” – wtórowali internauci na instagramowym profilu Polsatu.

Sporo negatywnych komentarzy pojawiło się na Twitterze:

„Pani Monika Lewczuk właśnie profanuje piosenki Dua Lipa na Polsacie. Nawet nie zna tekstu”, „Monika Lewczuk nie pamięta tekstu i śpiewa tutututuuu na #misspolski2020 :)) Albo nie śpiewa nic”, „Monika Lewczuk drugą Mandaryną. Dała popis śpiewając piosenki Dua Lipy w trakcie Miss Polski. Uszy bolały i zapomniała kilka razy tekstu. Masakra”, „proszę powiedzcie że nie tylko ja się śmiałam jak ta kobieta nie umiała śpiewać” – pisali.

Monika Lewczuk komentuje swój występ

Sama zainteresowana postanowiła odnieść się do zaistniałej sytuacji. Na swoim instagramowym profilu Monika Lewczuk opublikowała oświadczenie:

Kochani, dostaje od Was wiele wiadomości dotyczących dzisiejszego występu – i tych bardzo dobrych i tych trochę bardziej krytycznych. Mam świadomość pomyłki tekstowej, która na pewno nie wpłynęła na moje samopoczucie i luz podczas występu, ale traktuje go też jako lekcje i przetarcie szlaku jeżeli chodzi o występy w TV, których nie miałam do tej pory dość niewiele – napisała Monika Lewczuk na InstaStory.

Cieszę się, że mogłam wystąpić na scenie, na której stawiałam swoje pierwsze kroki – jeszcze w innej roli i być wśród ludzi, którzy są dla mnie jak rodzina. Dziękuje też za Wasze wszystkie wiadomości – dodała piosenkarka.

A Wam jak się podobał występ Moniki Lewczuk?

▸ Przypominamy: Justin Bieber zaskakuje nowym wizerunkiem. Co na to Hailey Bieber?

Na zdjęciu poniżej Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin oraz I wicemiss Natalia Balicka.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!