W kusym czerwonym bikini – tak Louisa Warwick zachwyca na plaży w Miami

Louisa Warwick zachwyca na plaży w Miami
fot. instagram.com/louisawarwick

Louisa Warwick znowu zachwyca piękną sylwetką. Niedawno brytyjska piękność została przyłapana przez paparazzi na plaży w Miami na Florydzie, gdzie przykuwała uwagę czerwonym bikini wyjątkowo niewielkich rozmiarów.

Louisa Warwick to znana modelka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Szerszej publiczności dała się poznać w 2012 roku dzięki udziałowi w programie „Next Top Model”. Od tamtej pory nie tylko doceniano jej urodę, ale także talent Louisy. W 2013 roku gwiazda zagrała drugoplanową rolę w filmie pt. „Rush”, a w 2019 roku wystąpiła epizodycznie w serialu Amazon Prime „The Luckiest Guys on the Lower East Side”.

Wielokrotnie można było ją zobaczyć na wybiegach największych projektantów i w najsłynniejszych kampaniach reklamowych, między innymi dla Cadillaca, TRESemme czy Calvina Kleina. Jej twarz zdobiła okładki prestiżowych magazynów takich jak Vigore, Comany czy L’Officiel.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Obecnie Louisa Warwick mieszka w Nowym Jorku, gdzie niezmiennie pojawia się w kolejnych sesjach zdjęciowych dla największych marek modowych. 28-letnia modelka prowadzi aktywny tryb życia. Studiowała na Nowojorskim Uniwersytecie, gdzie uzyskała dyplom z zarządzania sportem.

Jem trzy pełne posiłki dziennie i ćwiczę cztery razy w tygodniu, aby zachować kontrolę nad sylwetką, ale mocno wierzę, że piękno pochodzi z wnętrza. Aby dobrze wyglądać w obiektywie, ważne jest, aby wyrazić swoją osobowość – mówiła w jednym z ostatnich wywiadów. 

Louisa Warwick zachwyca na plaży w Miami

Niedawno brytyjska modelka została przyłapana przez fotoreporterów na Florydzie, gdzie przechadzała się brzegiem oceanu. Louisa Warwick miała na sobie czerwone bikini, które idealnie wyeksponowało jej perfekcyjną sylwetkę oraz wąską talię. Tuż po przechadzce 28-latka oddała się zażywaniu słonecznej kąpieli.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Zobaczcie, jak Louisa Warwick relaksuje się na plaży w Miami:

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!