19-letnia modelka robi furorę w sieci. Yael Shelbia o najpiękniejszej twarzy na Ziemi

Modelka Yael Shelbia właśnie odbywa obowiązkową służbę wojskową
fot. instagram.com/yaelshelbia

W wieku 19 lat Yael Shelbia zajęła 1. miejsce w słynnym rankingu 100 najpiękniejszych twarzy, przygotowanym przez TC Candler & The Independent Critics. Kilka miesięcy temu została skierowana do Sił Powietrznych Izraela.

Yael Shelbia to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych modelek świata. Swoją karierę rozpoczęła w wieku piętnastu lat i na swoim koncie ma wiele międzynarodowych kampanii reklamowych.

Szerszej publiczności dała się poznać w 2017 roku za sprawą reklamy firmy odzieżowej Castro, gdzie została jej główną twarzą. Od 2019 roku regularnie udziela się w reklamach kosmetyków sygnowanych nazwiskiem celebrytki Kylie Jenner. Niedawno zadebiutowała również jako aktorka w izraelskim serialu młodzieżowym pt. „Palmach”.

19-latka robi furorę w sieci

W 2020 roku modelka została uznana za właścicielkę najpiękniejszej twarzy na Ziemi według rankingu TC Candler.

Byłam bardzo zaskoczona, nawet nie wiedziałam, że biorę udział w tym konkursie. To ciekawe i pochlebne. Nie wiem, dlaczego zostałam wybrana, myślę, że piękno jest względne, a więc wszystkie kobiety są piękne – wyznała modelka.

Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,3 miliona użytkowników. Pomimo swojej urody, celebrytka mierzy się z różnymi rodzajami zła ze strony tych, którzy śledzą jej aktywność w środowisku online. 

Otrzymałam dużo wsparcia i miłości, ale także kilka wiadomości, które nie były najmilsze – dodała.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Yael Shelbia właśnie odbywa obowiązkową służbę wojskową

Teraz, jak wszyscy młodzi ludzie w Izraelu, Yael Shelbia odbywa obowiązkową służbę wojskową w izraelskich siłach powietrznych.

Jestem zaszczycona, że mogę służyć mojemu krajowi, mam wiele obowiązków jako żołnierz i osoba publiczna. Bardzo ważne jest dla mnie, aby spróbować połączyć pracę wojskową i służbę – wyznała modelka.

Yael Shelbia jest szczęśliwie zakochana, od roku spotyka się z biznesmenem Brandonem Korffem, wnukiem amerykańskiego miliardera Sumnera Redstone. Latem ubiegłego roku media donosiły, że 36-latek został wydalony z Izraela za złamanie zasad kwarantanny.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!