MUZOTAKTMUZYKANowy singielRat City i Dagny połączyli siły. Posłuchaj utworu "Bad"

Rat City i Dagny połączyli siły. Posłuchaj utworu “Bad”
R

Dagny ma na koncie ponad 450 mln streamów oraz uznanie dziennikarzy takich mediów jak „NYLON”, „Billboard”, „The Guardian” czy „Harper’s Bazaar”.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Norweska grupa Rat City łączy siły z norweską gwiazdą pop – Dagny w nowym utworze zatytułowanym „BAD”. Poniżej możecie zobaczyć lyric video.

To nie pierwszy raz, kiedy ci artyści pracują razem – Dagny wydała niedawno singiel zatytułowany „Somebody”, który napisali i wyprodukowali właśnie Rat City! Teledysk do tego kawałka ma już blisko 1 milion wyświetleń na platformie YouTube. Teraz artyści ponownie łączą siły w utworze pt. „BAD”.

REKLAMA

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Rat City tworzą Kent oraz Cato Sundberg

Obaj należeli do zespołu produkcyjnego Stargate, który tworzy przeboje dla największych światowych gwiazd, między innymi Rihanny, Beyonce i Coldplay. W 2018 roku do zespołu dołączył Lasse Michelsen, Debiutancki singiel „Kind of Love” z Isakiem Heimem spędził 7 tygodni na miejscu 1. w norweskim radio i ma na ten moment 35 milionów odtworzeń.

Materiały promocyjne partnera

Utwór stał się też przebojem w Polsce – dotarł do 5. miejsca listy najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych oraz zdobył certyfikat platynowej płyty. Sukcesem były także kolejne wydane single „I Just Wanna Dance” oraz „Naked (With My Headphones On)” wydany z Kieszą.

Dagny zdobyła popularność za sprawą singla „Backbeat”, który ukazał się w 2015 roku i był chętnie grany przez radia

Artystka współpracowała przy pisaniu tekstu do utworu „Never Really Over” dla Katy Perry i zdobyła uwagę takich magazynów jak: Billboard, The Guardian, czy NYLON. Z artystką współpracowali między innymi: Seeb, Steve Aoki, NOTD, Wombats oraz Crystal Fighters. Dagny jest jedną z najpopularniejszych norweskich artystek.

 – Napisałam „Bad” będąc w Sztokholmie z Gustavem Nyströmem oraz Hildą Stenmalm, zanim spotkałam się z Rat City w studio. Dla mnie ten utwór opowiada o walczeniu o swoje i byciu silnym w trudnych sytuacjach. To całkiem dramatyczne wersy, czyli odwrotność tego jaka jestem, ale czasem lubię być bardziej ekstremalną wersją samej siebie, kiedy tworzę – wyznała Dagny.

Podczas pracy w studio dałam sporo serca przy śpiewaniu i wzięłam na poważnie tytuł tego utworu. Chyba wyszło nieźle – jestem naprawdę zadowolona z rezultatów. Nie jestem osobą, która długo chowa urazę – po prostu wyrzucam moje emocje w podczas nagrywania – dodała Dagny.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Dagny zapowiada debiutancki album
fot. materiały prasowe
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA