Jonas Blue i AWA sprawią, że poczujemy się jak w klubie

Jonas Blue i AWA sprawią, że poczujemy się jak w klubie
fot. materiały prasowe

W 2021 niektórzy z nas niemal nie pamiętają już, jakie to uczucie – impreza w klubie. Z odsieczą przychodzą Jonas Blue i AWA, dzięki którym nawet w domu będzie można poczuć się jak podczas tańca do house’owego bangeru na parkiecie. Posłuchaj singla „Something Stupid”, który już wkrótce będzie obowiązkową pozycją Twojej każdej imprezowej playlisty.

Jonas Blue i AWA stworzyli kawałek wypełniony energią danceflooru i euforią. W „Something Stupid” słyszymy sample z kultowego kawałka „Show Me Love” Robin S. Wyobrażamy sobie, jak świetnie wybrzmiałby na scenie festiwalowej. Mamy nadzieję, że wkrótce wszyscy ponownie będziemy mogli tego doświadczyć.

Tekst, który wyśpiewuje AWA, opowiada o lekkim niepokoju i wielkiej ekscytacji, jakie towarzyszą wczesnym etapom zakochania. To uczucie, gdy wszystko jest wspaniale poza naszą kontrolą, a my próbujemy się pilnować, by nie powiedzieć czegoś głupiego.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Jonas Blue tak opowiada o nowym singlu:

2020 był bardzo trudny dla nas wszystkich, dlatego chciałem zacząć 2021 z pozytywną, podnoszącą na duchu energią. Sample z kultowego utworu Robin S podały mi właściwe rozwiązanie. Gdy dołączyła do mnie AWA i nagrała swój niesamowity wokal, wszystko złożyła się w perfekcyjną całość. Nie mogę się doczekać, by wszyscy usłyszeli nasz utwór i prawdziwie rozpoczęli 2021 rok – Jonas Blue.

AWA dodaje:

Gdy po raz pierwszy usłyszałam ten utwór, bardzo się ucieszyłam, że mogę być jego częścią. Od dawna jestem fanką Jonasa. Poza tym ze względu na sytuację na świecie uważam, że to jest idealny moment na tego typu piosenkę. Od dawna nie możemy wyjść swobodnie na miasto, a „Something Stupid” sprawia, że z miejsca chcemy zacząć tańczyć – nawet jeśli mamy to robić w sypialni przed lustrem! Myślę też, że każdy z nas był kiedyś w takiej sytuacji, gdy dał się ponieść i prędzej coś powiedział niż pomyślał – AWA.

Na dorobek Jonas Blue składa się ponad 120 odznaczeń platynowych, ponad 12 miliardów streamów na całym świecie i ponad 60 mln sprzedanych singli. DJ i producent znalazł się w elitarnym gronie artystów z Wielkiej Brytanii, którzy przekroczyli miliard streamów w 2020 – u boku The 1975 czy Nialla Horana. Debiutancki album artysty, „Blue”, w UK uzyskał status złotej płyty. W 2021 JonasBlue nie zamierza spoczywać na laurach. To człowiek z misją, który zawsze daje z siebie wszystko. „Something Stupid” to dopiero początek jego ambitnych planów na najbliższe 12 miesięcy.

AWA może pochwalić się ponad 14 mln streamów oraz tytułem VevoDSCVR „Ones To Watch” 2020. Hypebae wróży pochodzącej ze Szwecji wokalistce „podbicie świata”, a dziennikarze Hunger ogłosili ją „nową boginią R&B”. Debiutancka EP-ka artystki, „cry.baby.”, trafiła na playlisty takich stacji radiowych jak BBC 1Xtra, Kiss FM, Kiss Fresh czy Rinse FM.

„Something Stupid” już wkrótce będzie brzmiało na każdej imprezie w Twoim domu.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!