MUZOTAKTNEWSYReality showHotel Paradise: Sonia Szklanowska nagrała piosenkę, która promuje trzecią edycję show!

Hotel Paradise: Sonia Szklanowska nagrała piosenkę, która promuje trzecią edycję show!
H

REKLAMA
REKLAMA

Młoda dziewczyna z małej miejscowości, która śpiewała do „szczotki przed lustrem”, w końcu spełnia swoje marzenia i rozpoczyna przygodę w świecie muzycznym na profesjonalnym poziomie. Sonia Szklanowska z drugiej edycji „Hotel Paradise” prezentuje utwór zatytułowany „Oto raj”.

Sonia Szklanowska jest finalistką drugiej edycji programu „Hotel Paradise”. Charyzmatyczna uczestniczka zapadła w pamięć wszystkim fanom programu, a po nim zyskała wielu zwolenników, którzy śledzą jej poczynania na social mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy followersów. 

 Gdy dostałam propozycję zaśpiewania piosenki do nowego sezonu Hotelu Paradise byłam w szoku. Bardzo się ucieszyłam, że to właśnie ja dostałam taką szansę i uwierzono we mnie – mówi Sonia Szklanowska. 

REKLAMA

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Sonia Szklanowska z „Hotel Paradise” debiutuje na scenie muzycznej

Jej najnowsza piosenka „Oto raj” otwiera nowy, trzeci już sezon popularnego reality show Siódemki, który startuje 22 lutego br. Efekt końcowy muzycznej produkcji idealnie oddaje charakter programu, a piosenka zostanie wykorzystana w czołówce oraz oprawie muzycznej telewizyjnego show. Numer w popowym stylu przenosi słuchacza w klimat wakacji, beztroski i radosnych chwil.

Moja radość nie zna granic!!! Jest to spełnienie mojego największego marzenia!!! Bardzo doceniam i jestem wdzięczna losowi za tę szansę i obiecuję ją wykorzystać – dodaje Sonia Szklanowska.

Teledysk to piosenki powstał na Zanzibarze, gdzie obecnie trwają nagrania trzeciego sezonu reality show „Hotel Paradise”. W rajskiej scenerii, Sonia podróżuje przez najpiękniejsze miejsca na wyspie, na spotkanie z przyjaciółmi, po drodze poznając przystojnego kitesurfera. Wakacyjne spotkanie ma szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie…

W klipie wystąpią uczestnicy dwóch poprzednich sezonów reality show z drugiej edycji: zwyciężczyni Ata Postek oraz Dominika Konował oraz z pierwszej edycji: Viola NowasielskaMaciej Kindler. Niespodzianką będzie udział jednego z uczestników najnowszej odsłony Hotelu Paradise! Jego personalia niech pozostaną jeszcze przez chwilę tajemnicą…

O koncepcji teledysku mówi reżyser i autor scenariusza Bartosz Łabęcki, który jest także reżyserem programu „Hotel Paradise”:

Pomysł na teledysk był prosty – chcieliśmy zrobić coś naturalnego, radosnego, coś co będzie stało w kontrze do dzisiejszych smutnych jak lotnisko we Frankfurcie czasów. Nie skupialiśmy się na grze aktorskiej. Tworzyliśmy klimatyczne „momenty”, a emocje przychodziły same. Teledysk opowiada o radości, wolności i przyjaźni, czyli o wszystkim tym, czego tak bardzo nam brakuje i za czym tęsknimy. W raju wszystko jest możliwe … nawet teraz. Zrobiliśmy ten teledysk w gronie przyjaciół… i fajnie, bo właśnie o tym on opowiada.

Wideoklip zrealizowała ekipa produkcyjna Golden Media Polska, a producentem wykonawczym i współautorem scenariusza jest Dyrektor Zarządzający firmy, Grzegorz Piekarski, który czuwał nad realizacją całego projektu. 

Do wykonania tego utworu wybraliśmy jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek drugiego sezonu produkowanego przez nas programu. Przeszła w naszym show spektakularną przemianę i bez wątpienia stała się jego wizytówką. Utwór, który wyprodukowała dla nas firma MusicArt, idealnie oddaje klimat show i bardzo szybko wpada w ucho. Aurę lekkości, zabawy, młodzieńczej energii i radości życia chcieliśmy również oddać w teledysku, który nakręciliśmy na Zanzibarze. Praca nad tym klipem była dla nas nie tylko wyzwaniem, ale też wyjątkową przyjemnością. Wierzę, że w tych trudnych dla nas wszystkich czasach, pozwoli on choć na chwilę oderwać się od smutnej rzeczywistości i zachęci widzów do spotkania z naszymi nowymi uczestnikami na rajskiej wyspie w trzecim sezonie – mówi Grzegorz Piekarski.

Kompozytorami utworu są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, tekst napisał Wojciech Byrski.

Są tysiące młodych osób, które latami próbują swoich sił w muzyce, nagrywając covery w domu, a do mnie los się uśmiechnął i od samego początku zajęli się mną profesjonaliści – wyznała Sonia Szklanowska z „Hotel Paradise”.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Oto Raj
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA