Świętuj Walentynki z najlepszą muzyką

Świętuj Walentynki z najlepszą muzyką
fot. materiały prasowe

Walentynki 2021! Z okazji święta zakochanych na platformie TIDAL pojawiły się wyjątkowe playlisty miłosne przygotowane przez influencerów i redakcję. Nie możecie tego przegapić!

Walentynki to dzień, który celebrujemy w TIDAL w wyjątkowy sposób. Zwłaszcza w tym roku, kiedy możliwości wyjścia z bliską osobą na romantyczną kolację są ograniczone. W związku z tym w serwisie TIDAL przygotowaliśmy wiele atrakcji, dzięki którym kolejny dzień spędzony w domowym zaciszu będzie dużo przyjemniejszy.

Na playliście „Walentynkowy wieczór” przygotowanej przez redakcję TIDAL znalazły się zarówno największe hity, wzruszające przeboje, jak i łamacze serc. Posłuchajcie sami. 

https://tidal.com/browse/playlist/c71bbcf4-5529-41ca-8af8-2176b5b932d5

https://tidal.com/browse/playlist/c71bbcf4-5529-41ca-8af8-2176b5b932d5

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Fani kultowego programu sprzed lat, 30 ton, także znajdą coś dla siebie. Walentynki to dobra okazja by powrócić do wielkich utworów poświęconych miłości.

https://tidal.com/browse/playlist/f678cef1-fb0f-4c20-96c3-47d162bd14a3

https://tidal.com/browse/playlist/f678cef1-fb0f-4c20-96c3-47d162bd14a3

Poza tym możemy również posłuchać specjalnych playlist przygotowanych przez Influencerów. Swoimi ulubionymi utworami podzieliła się z nami m.in. Magda Bereda. Wśród nich znalazły się takie hity jak drivers licence Olivii Rodrigo, Lose You To Love Me Seleny Gomez czy Bądź przy mnie Kamila Bednarka. Nie zabrakło także piosenek Magdy: Over The Sea, Ktoś oraz Niewidzialna.

Swoje zestawienie przygotowali także inni influencerzy. Są wśród nich m.in. Ofelia Kreft, Piotr Grabarczyk,  Kbrazilka, Nina Kozieradzka czy Amelia Szczepaniak.

Można też samemu sprawić prezent swojej drugiej połówce układając dedykowaną jej playlistę. W oczekiwaniu na tegoroczne Walentynki możecie też posłuchać playlist przygotowanych na ten wyjątkowy dzień przez światowe gwiazdy. Wśród nich znalazła się m.in. Billie Eilish i jej składanka  Love, Billie.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!