KIDDO przedstawia debiutancki singiel „My 100”

KIDDO przedstawia debiutancki singiel „My 100”
fot. materiały prasowe

Po świetnie przyjętym hicie „All We Got” Robina Schulza, w którym mogliśmy usłyszeć niesamowity głos KIDDO, wokalistka prezentuje swój debiutancki singiel w barwach Virgin Records – „My 100”.

KIDDO za sprawą wspólnego singla z Robinem Schulzem trafiła na szczyt airplaya oraz Top 50 Spotify w wielu krajach, jak również zgromadziła ponad milion streamów w Spotify.

Mamy stuprocentową pewność, że nie przejdziesz koło tego utworu obojętnie.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

KIDDO już na samym początku kariery mogła liczyć na mocne wsparcie ze strony słynnego producenta Maxa Martina, który uwzględnił ją w „Equalizer Project”. Artystka ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Icona Pop, Gashi, DAGNY, YouNotUs, Yellow Claw czy John Newman.

W „My 100” KIDDO śpiewa swoim charakterystycznym głosem o polubownym zakończeniu związku: „W tym mieście nie ma dziś płaczu / Nie ma złamanego serca”. W singlu czuć niesamowitą nonszalancję, która charakteryzuje KIDDO jako artystkę. „My 100” to dla wokalistki mocny początek 2021. Każdy, kto usłyszy KIDDO, będzie od razu wiedział, że ten głos zostanie z nami długo.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!