Lady Pank zagra w Stodole dodatkowy koncert, promujący album „LP 40”. Pierwszy termin wyprzedany!

Grupa zagra w Stodole dodatkowy koncert!

Lady Pank ruszają jesienią w trasę (sprawdź, gdzie zagrają)
fot. Mateusz Stankiewicz © Wszelkie prawa zastrzeżone

W związku z dużym zainteresowaniem wyprzedanym koncertem Lady Pank – LP 40 oraz licznymi prośbami fanów, Lady Pank zaprezentuje w Stodole na żywo materiał z nowej płyty dwukrotnie! Drugi koncert legendarnej grupy, promujący najnowszy album, odbędzie się już 14 marca 2021.

Oprócz premierowych utworów Lady Pank, nie zabraknie również największych hitów, które w trakcie minionych czterech dekad wychowały trzy pokolenia słuchaczy. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży!

„LP 40” to najnowszy album zespołu Lady Pank, który promuje singiel “Drzewa”. Co ważne, ukazuje się on w jubileuszowym, 40 roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat 80. ciągle z powodzeniem utrzymują się na polskiej scenie sami będąc inspiracją dla wielu młodych artystów.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Lady Pank

Założona przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego 40 lat temu grupa po dziś dzień jest jedną z najpopularniejszych w historii polskiego rocka. Lady Pank ma na koncie 17 albumów studyjnych i dziesiątki przebojów, takich jak “Mniej niż zero”, “Wciąż bardziej obcy”, “Zostawcie Titanica”, czy “Kryzysowa narzeczona”. Skład zespołu kilkukrotnie się zmieniał. Niezmiennymi jego filarami byli jednak od zawsze Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Obecnie zespół występuje w składzie Borysewicz, Panasewicz, Jabłoński oraz Kieliszkiewicz.

► Koncerty Lady Pank – LP 40 w Klubie Stodoła odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!