Muzyka z filmu Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją

Muzyka z filmu Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją
fot. materiały prasowe

Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją – premiera oryginalnej ścieżki dźwiękowej Łukasza Targosza!

Od dziś we wszystkich serwisach streamingowych dostępna jest oryginalna ścieżka dźwiękowa do filmu „Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją”. Jej autorem jest Łukasz Targosz, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich kompozytorów filmowych. Tę popularną produkcję Neflixa mogą oglądać widzowie na całym świecie.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Łukasz Targosz ma na swoim koncie ponad 70 oryginalnych ścieżek muzycznych do filmów i seriali. Jest on autorem muzyki do „Watahy”, jednego z najpopularniejszych polskich seriali ostatnich lat, wielkiego przeboju kinowego „Planeta Singli” i cieszącej się rekordową publicznością świątecznej serii „Listy do M”.

Muzykę skomponowaną przez niego można też usłyszeć w pierwszym polskim filmie z udziałem hollywoodzkich gwiazd, takich jak Bill Pullman i Lotte Verbeek, szpiegowskim thrillerze „Ukryta gra”. W 2020 roku na platformie Netflix ukazał się serial „W głębi lasu” na podstawie powieści Harlana Cobena, do której ścieżkę dźwiękową skomponował Łukasz Targosz.

W 2017 roku kompozytor ze swoją muzyką do animacji „Magiczna zima Muminków” znalazł się na krótkiej liście kompozytorów z szansą na nominację do Oscara. W 2018 roku nominowany do nagrody Polskiej Akademii Filmowej „ORZEŁ” – również za muzykę do tego obrazu. 

W 2016 roku Łukasz Targosz został zaproszony do udziału w koncercie Drone Sounds podczas Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, gdzie jego suita z muzyką do serialu HBO „Pakt” została zaprezentowana na żywo obok utworów kompozytorów takich jak Cliff Martinez, Jóhann Jóhannsson i Joseph Trapanese.

Link do albumu na platformach streamingowych: https://ffm.to/allmyfriendsaredead_lukasztargosz

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Zobacz zwiastun Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją:

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!