Odmieniona Natalia Szroeder zapowiada nowy singiel!

Odmieniona Natalia Szroeder zapowiada nowy singiel!
fot. Karolina Wilczyńska

Po dłuższej przerwie Natalia Szroeder powraca z nowym materiałem. Artystka na dniach wyda nowy singiel, który ma zapowiadać jej kolejny studyjny krążek.

Natalia Szroeder na swoich social mediach poinformowała, że na dniach pod szyldem Warner Music Poland ukaże się nowy singiel. Kawałek zatytułowany „Powinnam?” trafi do sieci już 16 marca br.

„Długo czekałam na to, by móc dokonywać samodzielnych wyborów w kwestiach mojej muzycznej drogi, ale jak widać – tak miało być. Teraz smakuje to naprawdę doskonale. 🍟” – zdradza wokalistka.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Natalia o piosence:

To podsumowanie ostatnich lat moich muzycznych działań, ciągłych prób sprostania wymaganiom wszystkich, doskakiwanie do poprzeczek, do których nie miałam ochoty doskakiwać. Rok 2021 będzie początkiem czegoś nowego, wyczekanego, wypracowanego i wymarzonego – Natalia Szroeder.

„16go marca premiera kolejnego singla zwiastującego mój nadchodzący album.
Ten utwór bardzo długo czekał na swój moment, a ja, przebierając nogami, na wszystkie możliwe sposoby próbowałam uzbroić się w cierpliwość. Bo to wszystko nie jest takie proste. :)” – dodaje piosenkarka.

Dyskografię artystki zamyka album „NATinterpretacje”, który ukazał się w 2016 roku. W kwietniu ubiegłego roku Natalia wydała singiel pt. „Pestki”, który był pierwszą zapowiedzią nowego materiału.

A Wy czekacie na nowości od Natalii?!

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!