Luna łączy siły z rozchwytywanym polskim producentem

Luna łączy siły z rozchwytywanym polskim producentem
fot. materiały prasowe

Luna prezentuje drugi singiel w nowej odsłonie. Kawałek zatytułowany „Mniej” doczekał się tanecznego remiksu w wykonaniu Skytecha.

Oryginalna wersja utworu ukazała się na początku lutego. „Mniej” to opowieść o ciemnej, przytłaczającej miłości, która niepostrzeżenie okrada Cię z własnego życia. To zapis, czy może plan rozmowy, którą najpierw musisz przeprowadzić sam ze sobą. Powiedzieć sobie na głos, że czujesz, że przestajesz istnieć. W remiksie Skytecha singiel nabiera tanecznego sznytu. Czasami rozterki miłosne lepiej po prostu… wytańczyć.

Posłuchaj i daj się ponieść „Mniej” w nowej wersji: https://umusicpl.lnk.to/MniejRMX

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Kim jest Luna

Luna to polska artystka sceny alternatywnej młodego pokolenia. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje swoje piosenki. Studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Niebanalna aparycja i barwa głosu w połączeniu z hipnotycznym, elektronicznym brzmieniem przenoszą słuchacza w zupełnie nowy, kosmiczny wymiar doznań muzycznych. Uczestniczka projektu „My Name is New” 2019, w ramach którego powstał utwór i teledysk „Zastyga”. Z dojrzałą i jasno określoną wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna” w marcu 2020. Występowała m.in. na Pol’n’Rock Festival czy gościnnie z Melą Koteluk w ramach cyklu koncertów Lato na Pradze.

Skytech to polski producent muzyczny odnoszący sukcesy na rynku polskim i zagranicznym. Na Spotify może pochwalić się liczbą średnio 1,3 mln słuchaczy miesięcznie. Na koncie ma takie hity jak „La La Love” czy „High On The Summer” oraz współpracę ze światowej sławy producentami, np. R3HAB. Odwiedza różne zakątki globu prezentując muzyczną mieszankę elektronicznych brzmień.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!