The Voice of Poland: Robert Wojciechowski prezentuje singiel „O Nas”

The Voice of Poland: Robert Wojciechowski prezentuje singiel „O Nas”
fot. instagram.com/robert_wojciechowski_official

Singiel opisujący fascynację i miłość dwojga ludzi, którzy poznali się na szlaku kariery muzycznej. Robert Wojciechowski i Magdalena Janicka, uczestnicy The Voice of Poland łączą siły.

Muzycy, wokaliści i artyści. Na co dzień jest to zwykła, całkiem normalna, kochająca się para. Na scenie natomiast to istny wulkan emocji! Robert Wojciechowski w 2020 r. został uczestnikiem The Voice of Poland 11 w drużynie Uli Dudziak.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Obok muzyki jego największą pasją są podróże, dlatego zdecydował się na kontrakt muzyczny na amerykańskim statkach wycieczkowym, na pokładzie którego opłynął przez kilka miesięcy karaibskie i amerykańskie wysepki, grając country i Rock and Rolla, poznając coraz to nowych i inspirujących muzyków, dzięki którym nieustannie rozwijał swoje umiejętności gry na gitarze.

W swojej dotychczasowej karierze muzycznej występował na jednej scenie m.in. z zespołem Łzy, Raz Dwa Trzy, Ray’em Wilson’em czy mamą Urszulą Lidwin (wokalistką współpracującą m. in.  Krzysztofem Krawczykiem, Ireną Jarocką, Rudi Schubertem oraz Tadeuszem Drozdą).

W 2013 roku, wraz z chórem Gospel Joy, został półfinalistą programu Mam Talent.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!