Floral Bugs i Smolasty w utworze „Blask”

Floral Bugs i Smolasty w utworze „Blask”
fot. materiały prasowe

Dziś w sieci zadebiutował pierwszy singiel promujący świeży album Floral Bugsa. Gościnnie pojawił się na krążku m.in. Smolasty, z którym raper nagrał dzisiejszą premierę – Blask. Posłuchajcie zapowiedzi MOJEJ SZTUKI!

Blask, bo taki tytuł nosi dzisiejsza premiera od Floral Bugsa, nafaszerowany jest emocjami, a całość dopełnia niezwykle chwytliwy refren Smolastego. Artyści wraz z producentem 4MONEY stworzyli obraz zwalczanej nadzieją bezsilności. Zarówno brzmieniowo, jak i lirycznie słuchacze mogą poczuć w tym kawałku wielką wolę walki i ambicje.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

W dzień premiery Blasku wystartował również preorder nowej płyty Bugsa. MOJA SZTUKA to do tej pory najdojrzalszy album młodego rapera. Na płycie znalazło się kilka bangerów, jednak ewidentnie przeważają emocje oraz treść.

MOJA SZTUKA to tytuł, który mówi sam za siebie. Artysta staje przed nami bez zbroi a mimo to jest silniejszy niż kiedykolwiek i gotów opowiedzieć o sobie w stylu fuzji swoich dwóch poprzednich płyt. Jest to połączenie stylów Brzydkiej Sztuki i Nowej Sztuki co dało, dotąd nieznane, unikatowe brzmienie.

Utwory ukazują wachlarz umiejętności oraz pewności u młodego artysty. Nie ma tu żadnych masek, jedynie wypracowany styl, który artysta dumnie prezentuje. Gościnnie na płycie pojawili się m.in.: Donguralesko, Tymek, Kizo, Smolasty, Opał, Kacper HTA, Piotr Cartman czy Dedis.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Smolasty: Zobacz nowy teledysk do utworu "Do końca"
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!