Natalia Kukulska odebrała kolejne wyróżnienie. Teraz czas na koncerty!

Natalia Kukulska odebrała kolejne wyróżnienie. Teraz czas na koncerty!
fot. instagram.com/natalia.kukulska

Natalia Kukulska odbiera Platynową Płytę i zaprasza na koncerty “Czułe struny”. 12 marca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, artystka oraz twórcy albumu “Czułe struny” odebrali Platynowe Płyty.

Natalia Kukulska odebrała kolejne wyróżnienie. Wyróżnienie z rąk przedstawicieli Wydawnictwa Agora, poza wokalistką, odebrali także twórcy aranżacji utworów Chopina, które znalazły się na płycie “Czułe struny”. Wśród nich: Krzysztof Herdzin, Nikola Kołodziejczyk, Jan Smoczyński, Adam Sztaba i Paweł Tomaszewski, a także Janusz Marynowski – dyrektor Orkiestry Sinfonia Varsovia, którą usłyszeć można na płycie, realizator dźwięku – Leszek Kamiński, twórca grafiki albumu – Adam Żebrowski oraz management artystki. 

Jesteśmy ogromnie dumni z tego projektu i wierzymy, że będzie miał on szansę zaistnieć poza granicami naszego kraju, a młodsze pokolenia będą się o nim uczyć w szkołach – powiedziała do wszystkich zebranych Paula Wieczorek, kierownik marketingu i PR Wydawnictwa Agora S.A.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Wzruszenia nie kryła sama Natalia, która poprzez swój upór i wiarę w powodzenie projektu doprowadziła do jego powstania w skali jaką założyła na samym początku, bez żadnych ustępstw, ani muzycznych kompromisów. Wysiłek się opłacił, bo wydawnictwo bardzo szybko zdobyło serca słuchaczy, stając się jedną z najpopularniejszych płyt ostatniego roku. 

Natalia Kukulska nie zwalnia jednak tempa!  

Właśnie ogłosiła, że przyszły rok rozpocznie koncertowo. “Czułe struny” zabrzmią w pełnym składzie już 29 stycznia 2022 w ICE Kraków, a dwa dni później- 31.01 we wrocławskim NFM. Tym razem pod batutą aż pięciu dyrygentów zabrzmi Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

Promotorem wydarzenia jest Agencja Prestige MJM, która do tej pory odpowiedzialna była za realizację w Polsce koncertów m.in. Justina Timberlake’a, Andrei Boccellego, Jennifer Lopez czy zapowiadane koncerty Celine Dion. 

Bilety dostępne pod linkiem: bilety.imprezyprestige.com/

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!