“Idealny sen” – płyta na 10-lecie zespołu Enej na scenie!

Wersja Preorder zawiera: płytę z autografami całego zespołu oraz 2 dodatkowe utwory!

Enej
fot. Mateusz Jacak Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016

Preorder wyjątkowej płyty zespołu Enej trwa w najlepsze! Idealny sen to jubileuszowy krążek, który swoją premierę będzie mieć 7 maja, czyli w dziesiątą rocznicę pierwszego finału programu Must be the Music, który okazał się dla zespołu przepustką do sławy!

Nowy krążek Enej pt. „Idealny sen” jest pełnym wdzięku i smaku podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu. Zawiera wszystkie najważniejsze piosenki bijące do tej pory rekordy popularności na antenach rozgłośni radiowych i w serwisach internetowych.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Fani jednak zapewne zauważą, iż każdą piosenkę zaaranżowano i nagrano na nowo, by podkreślić długą drogę, jaką przeszli muzycy na przestrzeni tych 10 lat. Słuchacze otrzymają więc doskonale znane melodie w nowej odsłonie dźwiękowej cieszącej ucho świeżością i porywającej muzycznym kunsztem.

Na tym jednak nie kończy się seria niespodzianek, bowiem poza znanymi już piosenkami grupy Enej do listy utworów na płycie dołączy kilka zupełnie nowych kompozycji! Jak zwykle w takim wypadku liczyć można na niesamowitą energię, radość płynącą z każdego dźwięku i powiew wschodniej duszy.

Wszystkie, zarówno znane utwory, jak i nowe melodie, sprawiają, że Idealny sen to płyta kompletna, niezwykle energetyczna, choć przepełniona spokojem płynącym z doświadczenia i spełnienia muzyków. Przypadnie ona w gusta każdemu, od zagorzałych fanów zespołu, po tych, do których dotychczasowa twórczość muzyków nie trafiała, z pewnością wszyscy będą zachwyceni!

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Tracklista Enej pt. „Idealny sen”:

1. Samoloty
2. ???
3. ???
4. ???
5. ???
6. Radio Hello
7. Skrzydlate Ręce
8. Tak smakuje życie
9. Lili
10. Symetryczno – liryczna
11. Zbudujemy dom
12. Kamień z napisem LOVE
13. Zagubiony
14. Idealny sen
15. Ostatni raz
16. Grozi nam cud

Bonus do wersji pre-order:

1. Wszystko takie proste
2. Skrzydlate ręce wersja akustyczna

Enej Idealny sen
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!