MUZOTAKTNEWSYMuzykaSylwia Grzeszczak pokazała swoją córkę. Zobacz wzruszający klip „Prawda o nas”

Sylwia Grzeszczak pokazała swoją córkę. Zobacz wzruszający klip „Prawda o nas”
S

REKLAMA
REKLAMA

Po dłużej chwili nieobecności powraca jedna z największych polskich gwiazd muzyki pop. Sylwia Grzeszczak z okazji swoich urodzin zapowiedziała nowy singiel – „Prawda o nas”, który już jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Czy kawałek okaże się kolejnym wielkim hitem artystki? Sprawdźcie koniecznie!

Sylwia Grzeszczak to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muli-platynowych płyt.

REKLAMA

Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod oficjalnym teledyskiem na platformie YouTube pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych opinii: „Moment z córeczką na końcu mega wzruszający ! ❤ Sylwia, jesteś jedyną polską artystką, której pozostaje wierna od lat. Dziękuję za każdą piosenkę, melodię i tekst !”, „Sylwia to jedyna polska piosenkarka (współczesna), która potrafi u mnie wywołać wiele różnych emocji swoją muzyką. Dzięki, że jesteś ❤️”, „Każdy utwór Sylwii jest przepiękny ale ten ma coś takiego wyjątkowego. Nie da się tego opisać. Dziękuję ❤” – pisali fani.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Sylwia Grzeszczak powraca z nowym singlem

Do singla powstał absolutne wyjątkowy obraz. Wideo do utworu to niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie artystki. Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage’owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które  towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu…

Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy – mówi wokalistka.

Singiel „ Prawda o nas” zapowiada nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz,  a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane.

W głowie przewijały mi się różne scenariusze. Jednak wybrałam ten najbardziej prawdziwy, naturalny i nie wyreżyserowany. Zostały zmontowane nagrania z mojego telefonu zza kulis koncertów, podróży i efekt już po próbnych kilkunastu sekundach utwierdził mnie w przekonaniu, że taki teledysk najbardziej odda charakter tej piosenki – dodaje Sylwia Grzeszczak.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA