Nie żyje legendarny raper. Miał 50 lat! DMX przedawkował narkotyki?

Nie żyje legendarny raper DMX. Przedawkował narkotyki?
fot. instagram.com/dmx

Amerykański raper i aktor zmarł w wieku 50 lat. Kilka dni temu DMX trafił do szpitala z powodu zawału serca.

Podczas świątecznego weekendu, 3 kwietnia br. DMX trafił do nowojorskiego szpitala White Plains Hospital. Zagraniczne media informowały, że główną przyczyną było przedawkowania narkotyków. Wczoraj, tj. 9 kwietnia br. po ciężkiej walce raper przegrał walkę o życie. Miał 50 lat.

– Z głębokim smutkiem ogłaszamy, że nasz ukochany Earl Simmons, znany na świecie jako DMX zmarł w wieku 50 lat w szpitalu White Plains. Rodzina była u jego boku – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Nie żyje DMX

Przypomnijmy, że DMX ma długą historię związaną z nadużywaniem narkotyków. W 2018 roku amerykański raper trafił na kilka miesięcy do więzienia za przestępstwa podatkowe.

– Earl był wojownikiem, który walczył do samego końca. Kochał swoją rodzinę całym sercem. Cenimy chwile, które razem z nim spędziliśmy. Muzyka Earla zainspirowała niezliczonych fanów na całym świecie, a jego dziedzictwo będzie żyło wiecznie. Doceniamy miłość i wsparcie w tym niezwykle trudnym czasie – dodała rodzina w oświadczeniu.

DMX był także aktorem, zagrał między innymi w filmie „Romeo musi umrzeć”, „Mroczna dzielnica”, „Od kołyski aż po sam grób”, „Nigdy nie umieraj sam”, „Korpus weternaów” czy w 2018 roku w melodramacie pt. „Pimp”. Dyskografię muzyka zamyka album “Redemption of the Beast” wydany we wrześniu 2015 roku.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!