Gromee i INNA rozkręcają imprezę! „Cool Me Down” już jest!

Gromee i INNA rozkręcają imprezę! „Cool Me Down” już jest!
fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

W tym roku lato zaczęło się wcześniej, dzięki nowej propozycji, którą przygotował czołowy polski DJ i producent – Gromee wraz z rumuńską gwiazdą znaną jako INNA. Artyści nagrali wspólnie międzynarodowy singiel zatytułowany „Cool Me Down”.

„Jestem niezmiernie szczęśliwy, że miałem okazję stworzyć piosenkę z INNA i że w końcu możemy podzielić się nią ze światem. Mam nadzieję, że słuchając kawałka „Cool Me Down” poczujesz się jak na najfajniejszej letniej imprezie!” – wyznał Gromee.

Mówi się, że Gromee to „maszyna do robienia przebojów”, ponieważ ma niezawodne muzyczne wyczucie trendów. Na swoim koncie ma 10 platynowych singli, a jego muzyka była odtwarzana ponad 70 milionów razy w Spotify i 150 milionów razy na platformie YouTube. Stworzył kilka niezawodnych radiowych hitów, między innymi z Jesperem Jensetem czy Asdisą. Występował na prestiżowych festiwalach u boku Mariah Carey, Davida Guetty czy Eltona Johna. Wszystkie jego utwory znajdowały się na szczycie oficjalnych list radiowych w Polsce, a niektóre z nich zyskały popularność międzynarodową.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Gromme i INNA stworzyli hit lata 2021

Po sukcesie utworu kawałka „WORTH IT” z wokalistką ADSIS, Gromee prezentuje kolejny singiel, który ma potencjał, aby podbić listy przebojów w całej Europie! W jego nowym utworze można usłyszeć rumuńską wokalistkę INNA, którą polska publiczność pokochała za hity takie jak „Sun Is Up”, „In Your Eyes” czy „Hot”. INNA to jeden z najbardziej ekscytujących głosów w muzycznym świecie tanecznym. Wokalistka ma na swoim koncie współpracę z największymi światowymi gwiazdami – Pitbullem, Flo-Rida, Daddy Yankee, Juan Magan czy J Balvin.

Jej piosenki znalazły się na szczytach list przebojów w wielu krajach, od rodzinnej Rumunii po Japonię, Meksyk, Turcję, Argentynę, Hiszpanię, Finlandię, Polskę i Stany Zjednoczone. W 2012 roku INNA stała się pierwszą i jedyną artystką, która osiągnęła 1 miliard wyświetleń na YouTube. Jej ostatni singiel „Flashbacks” odniósł wielki sukces na krajowych i międzynarodowych listach przebojów w Rumunii (nr 1), Rosji (nr 1), Bułgarii (nr 10), Ukrainie i Turcji, a obecnie zajmuje 55 miejsce w Shazam Global z ponad 1 milion strumieni w Spotify i 12 milionów wyświetleń w YouTube.

Jestem podekscytowana współpracą z Gromee’m! Liczę na to, że ten numer porwie was do tańca! – mówi INNA.

Piosence towarzyszy pełen efektownych świateł teledysk w którym możemy zobaczyć oboje artystów. Klip przywołuje na myśl zarówno modowe wybiegi, jak i klubowe imprezy, za którymi cały świat zdążył już zatęsknić.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!