Natti Natasha i Becky G: Dwie supergwiazdy latino ponownie łączą siły!

Natti Natasha i Becky G: Dwie supergwiazdy latino ponownie łączą siły!
fot. materiały prasowe

Ich wspólny singiel „Sin Pijama” stał się najczęściej streamowanym utworem dwóch kobiet w historii muzyki latynoskiej! Utwór Natti Natashy i Becky G ma ponad 2 miliardy wyświetleń na YouTube i status 38-krotnej (!) platyny w Stanach Zjednoczonych. Kolejny wspólny singiel tych dwóch artystek to murowany sukces!

“Ram Pam Pam” wyprodukowali Yann C, LUNY i Raphy Pina, a za jego kompozycję i tekst odpowiadają Natti Natasha, Becky G, Daddy Yankee i Justin Quiles. W nowym hymnie Becky i Natti śpiewają o miłości do samych siebie, bezpieczeństwie i niezależności.

Trzy lata temu Becky G i ja wydałyśmy piosenkę która stała się hymnem dla wszystkich kobiet. Dzisiaj mogę z dumą ogłosić, że ponownie miałam okazję pracować z Becky, którą szanuję i uwielbiam! Jestem pewna, że ta piosenka pobije kolejne rekordy i doda wszystkim kobietom siły! – mówi Natti Natasha.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Teledysk do utworu nakręcił Daniel Durán. Zdjęcia powstały w Miami. Klip jest kontynuacją teledysku do „Las Nenas”, kończącego się sceną, w której Natti i Becky wsiadają razem do samochodu. Kolorowy klip nakręcony został na sali gimnastycznej, a w nawiązaniu do teledysku do „Sin Pijama”, także w tym klipie pojawia się inna gwiazda latin popu, Prince Royce.

Kobiety muszą się łączyć, a nie rywalizować ze sobą. W jedności jest siła i właśnie to chcemy pokazać – dodaje Becky G.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!