Maja Kapłon z The Voice of Poland wraca po ciężkiej walce!

Maja Kapłon z The Voice of Poland wraca po ciężkiej walce!
fot. instagram.com/maja_kaplon

Maja Kapłon to autorka tekstów i kompozytorka, która za sprawą swojej wrażliwości przyciąga słuchaczy niczym magnes. Wokalistka powraca z nowym singlem zatytułowanym „Świetliki”. Posłuchajcie, jak brzmi nowa propozycja gwiazdy The Voice of Poland.

W 2017 roku Maja Kapłon dotarła do ścisłego finału VIII edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie oczarowała publiczność́ swoim debiutanckim singlem „Plaża nad Wisłą”. Utwór ten doczekał się̨ już̇ łącznie prawie 2 000 000 odsłon w serwisie YouTube, a powstał w kolaboracji z grupą kompozytorów – Dandysów, z którymi Maja tworzy od 2016 roku.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Jesienią 2019 roku, cała Polska zaangażowała się w ratunek dla Mai, której możliwość rozwoju muzycznego została zatrzymana przez zagrażającą jej życiu chorobę kręgosłupa. Aktualnie, po wygranej w walce o zdrowie – Maja dzieli się barwami, które grają w jej głowie wspierając przy tym innych! Za sprawą wydanego ostatnio singla “Proszę o Lek” zbiera środki na pomoc ludziom ze schorzeniami kręgosłupa.

“Świetliki” napisałam mając 16 lat, kiedy byłam na Mazurach. To wtedy pierwszy raz zobaczyłam robaczki świętojańskie. Początkowo utwór ten był zapisem nastoletniego, naiwnego uczucia – schowany na długi czas do szuflady – tłumaczy Maja Kapłon.

Jednak po latach pewna myśl nakazała mi zrobić krok w dorosłość. Wiązało się to z koniecznością wyrzucenia z siebie starych spraw. Otworzyłam więc szufladę, a piosence nadałam nowy sens. Jest nim zachwyt nocą spędzoną sama ze sobą i myśl, która bije jak dzwon w głowach ludzi XXI wieku – czy będę kiedyś umiała dzielić z kimś życie? – dodaje piosenkarka.

Czy ktoś zrozumie moją wyobraźnię i czy w ogóle musi? Z jednej strony kocham być sama, mieć w głowie swoje kolory świetlików, malować je po swojemu. Z drugiej strony pragnę ciepła i kogoś, kto będzie moim lustrzanym odbiciem, prawdą i ucieczką od tego świata. Jak połączyć tę dwoistość? – tak o singlu opowiada sama Artystka.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!