The Voice Kids: Sara Egwu-James w hicie Smitha. Głos światowej klasy!

The Voice Kids: Sara Egwu-James w hicie Smitha. Głos światowej klasy!
fot. instagram.com/saraejej

Niebawem Sara Egwu-James skończy trzynaście lat, a już teraz mówi o niej prawie cały świat. Wszystko za sprawą wygranej czwartej edycji programu „The Voice Kids”, w którym młoda artystka dała czadu. Internauci z innych krajów są pod wielkim wrażeniem jej talentu.

Sara Egwu-James ma zaledwie dwanaście lat, a takiego rozgłosu może pozazdrościć jej niejeden polski artysta z The Voice Kids. Swoim niesamowitym i niepowtarzalnym głosem zachwyciła nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Pod nagraniami młodej gwiazdy można znaleźć wiele komentarzy internautów z innych krajów, takich jak: Szkocja, Francja, Belgia czy nawet Japonia.

Od „Przesłuchań w ciemno”, gdzie zachwyciła trenerów czwartej edycji muzycznego show nastolatka zyskała ogromną popularność w sieci. Jej występ w finałowym odcinku „The Voice Kids”, w którym Sara Egwu-James wykonała przebój Whitney Houston pt.„The Greatest Love of All” – cieszy się sporą oglądalnością. Fani zgodnie oceniają, że „narodziła polska gwiazda światowego formatu” i wróżą jej wielką karierę. Już dziś mówią o niej: „polska Whitney Houston” czy „nowa Rihanna”.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Sara Egwu-James wykonała znany cover z repertuaru Sama Smitha

Od kilku dni w sieci robi furorę nagranie, które Sara Egwu-James zarejestrowała ponad rok temu. Zwyciężczyni „The Voice Kids 4” zachwyciła internautów coverem pt. „Writing’s on the Wall” z repertuaru Sama Smitha. Po filmem na platformie YouTube pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a internauci bez końca zachwycają się umiejętnościami wokalnymi dwunastoletniej piosenkarki.

„Cudownie śpiewasz głos aż ciarki mam i myślę że będziesz wielka gwiazda i życzę Ci światowej sławy ♥️♥️♥️” – napisała Elżbieta. „Jejku jak ślicznie. Jak te dźwięki lekko z ciebie wychodzą niesamowite” – dodaje Agata. „Jesteś cudowna❤️Czekam z niecierpliwością na płytę”, „Mam nadzieję, że zrobisz światowa karierę.”, „Głos światowej klasy! Mógłbym słuchać godzinami” – wtórowali kolejni internauci.

A jak Wam się podoba wykon młodej wokalistki?!

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!