MUZOTAKTNEWSYGwiazdySonia Bohosiewicz rozmowy o… hejcie (WIDEO)

Sonia Bohosiewicz rozmowy o… hejcie (WIDEO)
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Sonia Bohosiewicz inauguruje cykl rozmów na tematy zainspirowane życiem legendy, jaką jest postać Marilyn Monroe.

W intymnych rozmowach przeprowadzonych z wyjątkowymi gośćmi: Joanną Koroniewską, Agnieszką Hekiert, Tomaszem Kotem oraz Tatianą Mindewicz-Puacz, Sonia Bohosiewicz porusza ważne problemy społeczne, takie jak wszechobecny hejt, uzależnienie wysokości zarobków od płci, wizerunek i narzucane nam kanony piękna czy zdrowie psychiczne w czasach pandemii. 

REKLAMA

Sonia, debiutująca w roli hosta, mistrzowsko poprowadziła rozmowy w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Efektem są 4 szczere, bezkompromisowe i naturalne rozmowy, w których każdy znajdzie coś dla siebie. 

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Sonia Bohosiewicz rozmowy o… hejcie

Materiały promocyjne partnera

Dziś zapraszamy do obejrzenia premierowej rozmowy zainspirowanej utworem „I Wanna Be Loved By You” z udziałem specjalnym Joanny Koroniewskiej, od której możemy uczyć się na czym polega samoakceptacja, co znaczy mieć dystans do siebie i jak skutecznie walczyć z hejterami. 

A już w przyszłym tygodniu zapraszamy na kolejne odcinki z Agnieszką Hekiert, o tym jaką rolę spełniają pieniądze w rozmowie inspirowanej „One Silver Dollar” oraz z Tomaszem Kotem o wizerunku i tym, jakie są współczesne kanony piękna i czy warto za nimi podążać w rozmowie „My Heart Belongs To Daddy”. 

W wartościowej, a także bardzo potrzebnej w dzisiejszych czasach rozmowie z psychoterapeutką, trenerką i couchem Tatianą Mindewicz-Puacz zainspirowanej utworem „Feeling Good” otrzymacie cenne wskazówki, jak żyć w czasach pandemii i nie zwariować. Na tę dwuodcinkową rozmowę o zdrowiu psychicznym i technikach radzenia sobie z nową rzeczywistością zapraszamy w ostatnim tygodniu serii. 

Przypominamy, że pretekstem do rozmów jest wydana w marcu płyta Soni Bohosiewicz „10 sekretów MM” – którą możecie zakupić na Empik.com i kulturalnysklep.pl oraz we wszystkich salonach Empik. https://kulturalnysklep.pl/product-pol-98972-10-sekretow-MM.html 

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sonia Bohosiewicz rozmowy o… hejcie (WIDEO)
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA