MUZOTAKTNEWSYHotPlotaColdplay z nowym singlem w... Warszawie! Czy kawałek „Higher Power” okaże się hitem?

Coldplay z nowym singlem w… Warszawie! Czy kawałek „Higher Power” okaże się hitem?
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nowy singiel Coldplay wyprodukował Max Martin, którego zespół opisuje jako „prawdziwy cud wszechświata”. Londyn, Nowy Jork, Berlin, Sydney, Seul i… Warszawa! To właśnie w tych miastach popularny brytyjski zespołów ogłosił swój powrót.

Grupa Coldplay ogłosiła, że niebawem powróci z nowym materiałem muzycznym, a zapowiedzią będzie piosenka zatytułowana „Higher Power”, która zostanie wydana przez Parlophone / Atlantic. To kawałek, który powstał na małej klawiaturze i umywalce w łazience na początku 2020 roku – czytamy w oświadczeniu zespołu.

REKLAMA

44-letni Chris Martin wraz z kolegami z zespołu: Jon Buckland (43 lata), Guy Berryman (43 lata) i Will Champion (42 lata) z nowym singlem „Higher Power” zadebiutują w sieci za tydzień w piątek, tj. 7 maja br. Fani są bardzo podekscytowani, bowiem dyskografię grupy zamyka ósmy studyjny album pt. „Everyday Life” z 2019 roku.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Coldplay z nowym singlem w… Warszawie!

Materiały promocyjne partnera

Ogłoszenie potwierdziło domysły fanów, którzy na całym świecie obserwowali tajemnicze billboardy przekierowujące do strony internetowej alienradio.fm. Enigmatyczne znaki zostały również wyświetlone na budynku Warsaw Spire i udostępnione na oficjalnych social mediach zespołu.

Coldplay otworzy galę BRIT Awards 2021 występem nakręconym na Tamizie. Będzie to pierwsze tak wielkie wydarzenie muzyczne w Wielkiej Brytanii od czasu wybuchu pandemii koronawirusa z powodowanej przez Covid-19. Zespół zaprezentuje swój nowy singiel „Higher Power”, który zapowiada nowy krążek pt. „Music Of The Spheres”.

Nie chcieli niczego bardziej niż właśnie powrotu na scenę. Z powodu pandemii – i ryzyka złej pogody – niektóre części ceremonii BRIT Awards zostały wcześniej nagrane. To będzie spektakl, o którym ludzie będą rozmawiać latami – mówi osoba z bliskiego otoczenia.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA