Little Mix zaliczyły WPADKĘ. Zobaczcie klip „Confetti”

Little Mix zaliczyły WPADKĘ. Zobaczcie klip „Confetti”
fot. instagram.com/littlemix

Najpopularniejsza kobieca grupa Little Mix pod koniec ubiegłego roku wydała swój szósty studyjny album. Teraz powracają z kolejnym singlem zatytułowanym „Confetti” z udziałem Saweetie.

Little Mix powraca jako trio! Pod koniec ubiegłego roku grupę opuściła Jesy Nelson, która postanowiła rozpocząć solową karierę. Grupa, w skład której wchodzi teraz Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall, na nowo nagrała tytułowy kawałek z nowego albumu „Confetti”, w którym gościnnie pojawia się Saweetie. Teledysk kończy się zabawnymi wpadkami – zobaczcie poniżej!

Jesteśmy bardzo dumne z tej wersji, mam nadzieję, że wszyscy ją pokochacie! – napisały dziewczyny na Instagramie.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Little Mix powraca jako trio!

Perrie Edwards, Jade Thirlwall i Leigh-Anne Pinnock, czyli  Little Mix to najpopularniejsza kobieca grupa na świecie. Sprzedały ponad 60 milionów albumów i posiadają 19 milionów regularnych słuchaczy w Spotify.

Zawsze miałyśmy tę samą wizję, zawsze chciałyśmy być równe. Nikt nie chciał przyćmić innej. W chwili, gdy coś takiego dzieje się nadchodzi przerwa… Zawsze byłyśmy zdeterminowane, by być równymi ludźmi w naszym zespole, bez względu na to, co ktoś o tym powiedział… Wiemy, że to po prostu działa lepiej i jest zdrowsze dla nas. To sprawiło, że jesteśmy tu dzisiaj – mówiła Jade Thirlwall w niedawnym wywiadzie o sukcesie Little Mix.

Wokalistki również otwarcie mówią o swoich doświadczeniach w przemyśle muzycznym, twierdząc, że niektórzy ludzie zmuszali ich do wydawania pewnych piosenek lub podążania w określonym kierunku.

Sensacyjna wizualizacja do utworu „Confetti” zaczyna się od ujęć słabo oświetlonego baru, podczas którego goście tańczą między sobą. Jesteśmy wtedy poczęstowani występami takich gwiazd jak: Drag Race UK A’Whora, Tayce czy Bimini Bon Boulash. Klip wypełniony jest zapierającymi dech w piersiach choreografiami oraz zabawnymi interakcjami między Little Mix a ich męskimi odpowiednikami.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W tym roku grupa zdobyła pierwsze miejsce brytyjskiej listy przebojów z singlem „Sweet Melody“. Był to ich piąty utwór na szczycie listy. Ich szósty album „Confetti“ zrodził 3 hitowe single, a grupa została nominowana do nagrody BRIT, której gala odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Już w 2022 roku zespół powróci na trasę koncertową.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!