Kwiat Jabłoni – trasa koncertowa w spektakularnym wydaniu!

Kwiat Jabłoni - trasa koncertowa w spektakularnym wydaniu!
fot. instagram.com/kwiatjabloni

Odwołana przez pandemię koronawirusa akustyczna trasa zespołu Kwiat Jabłoni nie przeszkodziła zespołowi w wydaniu nowej płyty oraz powrocie na koncertowe sceny w spektakularnym wydaniu. W to lato zespół odwiedzi polskie amfiteatry w Gorzowie Wielkopolskim, Kołobrzegu, Opolu, Płocku oraz Świnoujściu.

“Mogło być nic” to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia jakim jest duet Kwiat Jabłoni. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego. W związku z promocją nowej płyty zespół odwiedzi letnie plenery, ale również polskie amfiteatry w Gorzowie Wielkopolskim, Kołobrzegu, Opolu, Płocku oraz Świnoujściu.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Kwiat Jabłoni koncerty 2021

Planowanie koncertów w czasach pandemii koronawirusa to nie lada wyzwanie, dlatego zarówno organizatorzy, jak i artyści mają ogromną nadzieję spotkać się na koncertach w dużych przestrzeniach. Takie miejsca pozwalają bowiem na dynamiczne działanie w przypadku wszelkich wprowadzanych obostrzeń i nowych komunikatów, związanych z pandemią przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Kwiat Jabłoni, czyli Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 22 miliony razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje zdobyły uznanie i wielką popularność.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Świetnie przyjęte kompozycje znalazły się na debiutanckim albumie „Niemożliwe”, wydanym w lutym 2019 r. Krążek uzyskał status platynowej płyty. Wręczenie tego wyróżnienia odbyło się podczas całkowicie wyprzedanego koncertu w legendarnej Operze Leśnej w Sopocie. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali blisko 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Harmonogram koncertów Kwiat Jabłoni:

08.07.2021 – Kołobrzeg, Amfiteatr w Kołobrzegu
09.07.2021 – Gorzów Wielkopolski, Miejskie Centrum Kultury
11.07.2021 – Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu
25.07.2021 – Świnoujście, Amfiteatr im. Marka Grechuty w Świnoujściu
31.07.2021 – Płock, Amfiteatr Płock

Bilety w cenach: miejsca siedzące nienumerowane: 79 zł (I pula), 99 zł (II pula), właśnie trafiły do sprzedaży. 

Plan sprzedażowy został przygotowany zgodnie z przewidywaniami o regulacjach epidemiologicznych w sektorze kultury w 2021 roku. Wszystkie miejsca na ten koncert są siedzące i nienumerowane. Oznacza to, że osoby z zakupionym biletem mają możliwość zajęcia dowolnego miejsca na widowni. O kolejności zajmowania miejsc zadecyduje czas przyjścia na koncert, a o porządek ich zajmowania zgodnie z obowiązującymi regulacjami epidemicznymi zadba ochrona.

Cztery dni ćwiczenia ciągleeee i… i tak nie umiemy zagrać całego koncertu 😅 ale jesteśmy dalej niż bliżej. Chcemy do Was przyjechać z najlepszymi występami ever – napisali artyści na Instagramie.

Wybierzecie się na koncert?!

Kwiat Jabłoni we wzruszającej balladzie. Zobacz teledysk „Buka”
fot. Robert Ryncarz
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!