MUZOTAKTNEWSYHotPlotaMichał Wiśniewski stracił prawie wszystkich przyjaciół. Co było tego powodem?

Michał Wiśniewski stracił prawie wszystkich przyjaciół. Co było tego powodem?
M

REKLAMA
REKLAMA

Michał Wiśniewski nie ukrywa, że od dłuższego czasu walczy z uzależnieniem od alkoholu. Ostatnio gwiazdor zdecydował się na szczere wyznanie. Lider Ich Troje opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym poruszył swoje relacje z przyjaciółmi.

Kilka lat temu Michał Wiśniewski należał do czołówki najpopularniejszych polskich artystów. Lider grupy Ich Troje nie miał jednak wcale w życiu łatwo. Piosenkarz ma za sobą kilka rozwodów, do tego stracił ogromny majątek, a przez kilkanaście lat zmagał się z uzależnieniem. W niedawnym wywiadzie w Programie „Raport” Polsat News artysta przyznał, że problemy z alkoholem odebrały mu 22 lata życia.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

REKLAMA

Ostatnio Michał Wiśniewski opublikował na swoim instagramowym profilu wpis, w którym zdradza, że spożywanie wysokoprocentowego alkoholu wpłynęło na jego relacje z przyjaciółmi.

Po wielu trudnych latach w związku z nową rzeczywistością: po upadłości, odstawieniu alkoholu zweryfikowało się również moje otoczenie. Straciłem prawie wszystkich, którzy balowali przy mnie przez lata a los postawił na mojej drodze kilku nowych – napisał Michał Wiśniewski.

W dalszej części lider Ich Troje wymienia swoich nowych przyjaciół i jak przyznaje, to dzięki nim nie poszedł na dno. Na koniec Michał Wiśniewski podkreślił, że kiedy potrzebował naprawdę pomocy, nie było przy nim prawie nikogo.

Piszę o nich bo poznali mnie w trudnej sytuacji i podali rękę. Warto się nimi chwalić bo to ludzie, bez których z pewnością nie byłbym w tym miejscu, w którym dzisiaj jestem. Krzysiek, Wojtek, Heniu, Robert, Maciek, Karol, Remik i Jerry… bez Was dawno poszedłbym już na dno – dodał lider Ich Troje.

Od sześciu lat Michał Wiśniewski żyje w trzeźwości. 

Ja się zaszywam. Wszywam sobie disufarin. Co pół roku robię to. Mogę potem odreagować i nie oszukuję siebie – wyznał w Polsat News..

Ich Troje koncerty 2021

W przyszłym miesiącu, tj. 2 czerwca zespół Ich Troje w składzie Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Ania Świątczak zagra pierwszy koncert w Amfiteatrze w Płocku. Tydzień później, tj. 10 czerwca grupa wystąpi w Operze Leśnej w Sopocie. Jesienią gwiazdor wyruszy w trasę koncertową „Michał Wiśniewski Akustycznie”.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA