Marcin Maciejczak debiutuje albumem „Tamte dni”. Szczegóły premiery

Marcin Maciejczak debiutuje albumem „Tamte dni”. Szczegóły premiery
fot. Maciej Nowak

Marcin Maciejczak zapowiada długo wyczekiwany debiutancki krążek. Płyta zatytułowana „Tamte dni” ukaże się już za kilkanaście dni. Artysta pokazał okładkę i zdradził tracklistę wydawnictwa. Krążek można już zamówić w przedsprzedaży! Szczegóły już na MUZOTAKT.pl

Marcin Maciejczak to bez wątpienia zjawisko, którego nie da się przeoczyć. Szukając swojego miejsca nie umie i raczej nie widzi potrzeby, aby odnaleźć się w proponowanych ramach i schematach. Wsłuchując się więc w jego debiutancką płytę odnosimy wrażenie, że wymyka się do świata baśni, zostawiając jednak za sobą uchylone drzwi.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Album „Tamte dni” to opowieść, której należy wysłuchać w całości. Wymaga odwagi, jakiej potrzeba, aby wejść do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać.

ALBUM DOSTĘPNY W DWÓCH WERSJACH TUTAJ

Młody wokalista dzięki zaskakującej muzycznej dojrzałości nie pozwala porównać się do żadnego z obecnych na rodzimej scenie artystów. Udało mu się natomiast stworzyć magiczne duety z Luną („Nie proszę o więcej”) i gościem specjalnym („Ciepły front”).

Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware). Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali m.in. Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.

Na płycie znajdziemy oczywiście debiutancki singiel „Jak gdyby nic”, który uzyskał status platynowej płyty, oraz kolejne hity: „Deszcz i bez” i „Jeśli powiem” z filmu „Tarapaty 2”.

Marcin Maciejczak – „Tamte dni” – tracklista:

1. Teraz
2. Obudź mnie
3. Deszcz i bez
4. Tamte dni
5. Ciepły front
6. Kaj
7. Nie proszę o więcej feat. Luna
8. Marzenie
9. Jak gdyby nic
10. W sercu żal
11. Jeśli powiem

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!