MUZOTAKTNEWSYHotPlotaIda Nowakowska urodziła! Zobacz wzruszający filmik ze szpitala

Ida Nowakowska urodziła! Zobacz wzruszający filmik ze szpitala
I

REKLAMA
REKLAMA

30-letnia Ida Nowakowska urodziła. Gwiazda Telewizji Polskiej długo starała się o dziecko, ale w końcu się udało! Do sieci trafiło poruszające nagranie prosto ze szpitala. „Wykapany tata. Nawet punktualność po tacie” – informuje świeżo upieczona mama.

Ida Nowakowska jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jakiś czas temu prezenterka zaskoczyła widzów programu „Pytania na śniadanie” i przekazała radosną nowinę. 30-latka długo trzymała to w tajemnicy, ale z powodu wyraźnie już zaokrąglonego brzuszka musiała ujawnić, że wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

REKLAMA

Ida Nowakowska, uczestniczyła w pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz” i jej mąż Jacek Herndon mają teraz wyjątkowy czas. Kilak dni temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Para poinformowała o tym za pomocą mediów społecznościowych.

Na instagramowym profilu prezenterki znanej z „Pytania na śniadanie” pojawiło się nagranie, na którym widać jej męża i nowo narodzonego synka. Ida Nowakowska wyjawiła, kiedy urodziła maleństwo – dodając, że punktualność synek ma po ojcu.

Wykapany Tata. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia… Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój swiat obrócił się do góry nogami – pisze świeżo upieczona mama. 

Ida Nowakowska dziękuje za modlitwę

W dalszej części polska tancerka i aktorka podziękowała całemu personelowi medycznemu ze szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego, którzy sprawili, że jej poród poszedł gładko. 

Wielkie podziękowania dla całego Szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego – dla całej fantastycznej Załogi, wspaniałej Dyrekcji, i dla moich Aniołów Stróżów – Pani Doktor Kardasz- Cywoniuk i Położnej Joanny Pełczyńskiej. Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa… i za modlitwę… i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! – dodała gwiazda TVP. 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy dotyczących szczęśliwego rozwiązania. Internauci nie szczędzili słów gratulacji: „Serdeczne Gratualcje Iduś!wszystkiego dobrego dla waszej całej rodzinki .Witamy w gronie mam❤️”, „Ooo jak wspaniale 😍”, „Gratulacje dla Was, samych cudownych chwil”, „Gratulacje!! 💕 dużo zdrówka dla Was! 🐝” – wtórowali fani.

Serdecznie gratulujemy rodzicom!

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA