The Voice Kids: Natalia Zastępa zdradza szczegóły najnowszego teledysku „Wiesz, jak jest”

The Voice Kids: Natalia Zastępa zdradza szczegóły najnowszego teledysku „Wiesz, jak jest”
fot. instagram.com/natalia.zastepa

12 maja wokalistka znana z programu „The Voice Kids” zaprezentuje fanom swój najnowszy singiel zatytułowany „Wiesz, jak jest”. W teledysku Natalia Zastępa wystąpi u boku nietuzinkowej postaci, bowiem w obrazie pojawi się – Jolanta Janus, znana z produkcji HBO „Lekcja miłości”.

Natalia Zastępa z „The Voice Kids” przygotowuje się do debiutu. Młoda artystka nie ukrywa, że bardzo się cieszy, że mogła poznać tak wyjątkową kobietę i na planie zdjęciowym czerpać z jej doświadczenia.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

„Wiesz, jak jest” to już kolejny singiel Natalii Zastepy, który trafi do sieci przed premierą jej pierwszej płyty. Wcześniejsze utwory, takie jak „Za późno”, „Nie żałuję” czy „Rudy”, mają w sieci po kilka milionów odsłon. Artystka podkreśla, że utożsamia się z każdym słowem i każdym kadrem. Liczy też na to, że najnowsza produkcja również przypadnie do gustu odbiorcom.

– Zawsze jest tak, że jak nagrywamy teledysk, to ja wyobrażam sobie go zupełnie inaczej niż po tym, jak dostaję pierwsze montaże. Dawałam kilka uwag poprawkowych, ale efekt podoba mi się i jestem bardzo zadowolona. Też podoba mi się, że to jest w szkole, bo ja już do szkoły nie wrócę, więc fajnie było, że ten ostatni teledysk był nagrywany w takim miejscu – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Zastępa.

Podczas nagrywania teledysku do utworu „Wiesz, jak jest” wokalistka miała przyjemność współpracować z Jolantą Janus. To wyjątkowa kobieta, matka sześciorga dzieci, która pół wieku spędziła u boku męża alkoholika, który ją bił i poniżał. Po latach wyzwoliła się od małżeńskiego koszmaru i teraz może robić to, o czym zawsze marzyła: tańczyć, śpiewać, pisać wiersze i piosenki. Historię jej życia ukazuje film dokumentalny „Lekcja miłości”. Piosenkarka zauważa, że jest to niezwykle wartościowa kobieta. Na planie dostała od niej wiele cennych uwag i wskazówek.

– Bardzo się stresowałam spotkaniem z panią Jolantą, bo kiedy mam jakieś wyzwanie aktorskie, dla mnie to jest po prostu coś nowego i stresującego, a kiedy weszłam do garderoby, do szkoły, w której nagrywaliśmy, to pani Jolanta rozluźniła sytuację. Ona po prostu cały czas opowiada niesamowite anegdoty ze swojego życia, bo faktycznie to jest bardzo barwna postać. Ta kobieta to jest torpeda. Bardzo fajnie się pracowało i pani Jolanta uczyła mnie np., jak się podrywa na planie, więc można się bardzo wielu przydatnych rzeczy nauczyć od tej kobiety. Obserwuję panią Jolantę na Instagramie, widziałam, że film dokumentalny na jej temat jest nominowany do Orłów, więc mocno trzymam za nią kciuki – mówi Natalia Zastępa.

Premiera debiutanckiego albumu finalistki „The Voice Kids” odbędzie się 21 maja. Krążek nosi tytuł „Nie żałuję”.

Jej debiutancki album zatytułowany „Nie żałuję” ukaże się 12 maja. Wokalistka nie ukrywa, że w sezonie letnim chciałaby zagrać kilka koncertów i na żywo zaprezentować fanom utwory ze swojej pierwszej płyty.

– Są już zaplanowane pierwsze koncerty. Jestem też w line-upie Craft Music Festival we Wrocławiu 23 lipca, mam nadzieję, że się odbędzie. Już telefony dzwonią, ale wszyscy są tacy niepewni. Może na wakacje to się rozluźni, ale ja tego nie wiem, więc zobaczymy, jak to będzie – dodaje gwiazda The Voice Kids.

Debiutancki album Natalii Zastępy powstawał na przestrzeni 2019, 2020 i 2021 roku w różnych studiach nagraniowych. Ponad połowa płyty została stworzona przez Juliusza Kamila i Michała Pietrzaka. Ponadto przy nagraniach pracowali uznani muzycy i kompozytorzy, m.in. sanah, Maciej Wasio, Magda Wójcik czy Siostry Melosik. Sama Natalia jest współautorką pięciu utworów.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!