MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyStachursky rozkręca wixę w stolicy

Stachursky rozkręca wixę w stolicy
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nikt o to nie prosił, lecz wszyscy tego potrzebowali – Typ Niepokorny, czyli Stachursky, rozkręca wixę w rytm największych polskich przebojów lat 90-tych. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl.

Wychodząc naprzeciw potrzebom jego sympatyków i wszystkich osób spragnionych polskiej muzyki, król najntisowych brzmień we własnej osobie wyzna mieszkańcom stolicy, czym i jaka jest potęga polskiej muzy.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Galaktyczno-muzyczne uderzenie nadciąga w najbliższą sobotę, 15 maja, w centrum Warszawy. Mistrz Żółtej Magnetycznej Gwiazdy między 18 a 21 objawi się na trasie: Aleje Ujazdowskie, rondo de Gaulle’a, Pomnik Syrenki, Tamka, Świętokrzyska, Emilii Plater, Koszykowa, Krucza. Grande finale odbędzie się na Placu Zbawiciela.

Materiały promocyjne partnera

Potężny muzyczny szlif i flow w imię radości, szczęścia i wolności. Majinnset Mistrza Etyzera eksploduje wszem i wobec najlepszymi kawałkami z playlisty DOBRE BO PO POLSKU 90s.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Witam Was w moim świecie. Bawcie się i cieszcie razem ze mną – Stachursky, #WIXA90s

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA