MUZOTAKTNEWSYMuzykaRewelacyjny występ: Elton John i Years & Years w piosence „It’s a Sin”

Rewelacyjny występ: Elton John i Years & Years w piosence „It’s a Sin”
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W serwisach cyfrowych pojawiła się nowa wersja numeru zatytułowanego „It’s a Sin”, który wykonuje Elton John i Olly Alexander z grupy Years & Years. Artyści zaprezentowali premierowo utwór podczas ceremonii rozdania BRIT 2021.

Elton John i Olly Alexander połączyli siły – to występ niezwykle adekwatny do czasów, w których żyjemy. W latach 80. panowała epidemia AIDS, w 2021 świat mierzy się z pandemią COVID-19. Duet i występ zostały zainspirowane serialem Russella T Daviesa „It’s a Sin” („Bo to grzech”). W samej Wielkiej Brytanii produkcja gromadziła 18-milionową widownię i sprawiła, że temat HIV/AIDS powrócił do debaty publicznej. Olly Alexander zagrał w serialu główną rolę, która spotkała się ze świetnym przyjęciem ze strony widzów i krytyki.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Producentem wspólnej wersji „It’s a Sin” Eltona Johna i Years & Years jest Stuart Price (The Killers, Madonna, Scissor Sisters, Dua Lipa). Singiel wspiera Elton John AIDS Foundation założoną w 1992 roku.

Materiały promocyjne partnera

Niedawno Elton John i David Furnish zorganizowali uroczyste oglądanie ceremonii Oscarów, w trakcie którego zebrali 3 mln dolarów na walkę z AIDS. Gala odbyła się po raz pierwszy w sposób wirtualny, a jej gośćmi byli m.in. Lady Gaga, Dua Lipa, Cynthia Erivo i obsada serialu „It’s a Sin”.

100% zyków ze sprzedaży singla „It’s a Sin” Eltona Johna i Years & Years zasili konto Elton John AIDS Foundation.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Spektakularny występ Eltona Johna i Years & Years z BIRT Awards można obejrzeć tutaj: 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA